Вотерфорд - Дрогеда анонс і прогноз на матч 23 травня 2024 року

Футбол 20 трав. 2024, 14:04
Вотерфорд - Дрогеда анонс і прогноз на матч 23 травня 2024 року
Турнір Прем'єр-дивізіон Ірландія
Місце проведення Waterford RSC (Waterford)
Дата і час матчу 23 трав. 2024, 14:45
VBet
Прогноз на матч: Перемога Waterford FC

23 травня на «Вотерфорд Реджинал Спорт Центр» відбудеться матч 17-го турі Прем'єр-дивізіону Ірландії, в якому «Вотерфорд» зіграє проти «Дрогеди». Старт поєдинку намічений на 21:45 за київським часом.

«Вотерфорд»: останні новини

Клуб - шестиразовий чемпіон країни, якщо не брати до уваги різних інших нагород. І водночас він тільки за підсумками минулого сезону, з другого місця в місцевому Першому дивізіоні, повернувся в «еліту». Традиційно перед такими командами стоїть завдання просто не вилетіти назад, і, хоча зараз сезон ще не дійшов до свого «екватора», можна казати, що «сині» досить упевнено до цієї мети просунулися. І, якщо не збавлять обертів, то можуть переорієнтуватися на боротьбу за єврокубки. Ні, бували вже відрізки по 3-4 поєдинки без перемог. Але, з іншого боку, у травні новачок почав перемагати всіх поспіль аж до чемпіона, «Шемрок Роверс». Втім, у минулому турі «Шелбурн» на своєму полі перервав цю серію, зумівши мінімально, 1-0, але перемогти цього суперника.

«Дрогеда»: останні новини

Команда була на піку на початку століття, коли взяла своє єдине чемпіонство (2007), а парою років раніше і кубок. Але зараз це клуб, що намагається просто не вилетіти до Першої Ліги. Останніми роками було місце над небезпечною зоною - сьоме чи восьме. А зараз гірше виглядав на стартовому відрізку тільки «Дандолк». До речі, 9-го травня його й обіграли, 2-1 вдома. А потім вийшло взяти і нічию 1-1 на полі «Шелбурна». Але все одно це не дало піднятися з дев'ятої позиції. Були надії на хороший результат у матчі, де суперником виступав «Голуей». На швидкий гол гостей вийшло відповісти двома своїми, але в додані хвилини противнику дали забити, причому двічі, і не закінчили навіть нічиєю - 2-3!

Прогноз на матч

Букмекерські контори вважають, що такого противника на своєму полі «Вотерфорд» зможе перемогти. У приймаючої сторони дуже слабкий супротивник, який щойно безвольно поступився навіть удома, тож погодимося з цим і поставимо на те, що «сині» виграють (коефіцієнт - 2,07).

VBet
Прогноз на матч: Перемога Waterford FC
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози