VBet бонуси під час реєстрації

На перший депозит

Дійсний до 30 берез. 2023

VBet: Бонус на депозит

Бонус на депозит

Бонус на депозит

2500 Отримати бонус

Щоб стартувати у світі ставок на спорт приємнішим і вигіднішим, букмекерська компанія Vbet пропонує привітальний бонус.

Отримати його можуть усі новачки. Для цього не потрібно поповнювати рахунок на певну суму, оскільки розмір подарунка прив'язаний не до депозиту, а до першої ставки. Щоб отримати від БК Vbet бездепозитний бонус, потрібно просто укласти парі, що відповідає правилам акції. Подарунок буде нараховано незалежно від того, виграє воно чи програє. А якщо застосувати під час реєстрації в конторі Vbet промокод, бездепозитний бонус можна збільшити.

Вітальний бонус для України

Українські гравці можуть отримати від БК Vbet бонус за реєстрацію у вигляді фрібета. Його сума становить від 100 до 1500 гривень, залежно від суми кваліфікаційної ставки.

Як отримати бонус

Отримати вітальний бонус можуть гравці, які зареєструвалися в українському підрозділі букмекерської контори. Для клієнтів з інших країн гра в ній неможлива, оскільки при створенні акаунту доступне введення тільки номера телефону з кодом +380, змінити його не можна. Щоб отримати від букмекера Vbet бонус, потрібно:

  • Зареєструватися в букмекерській конторі.
  • Поповнити рахунок на суму від 100 гривень.
  • Оформити ставку експрес мінімум на 3 події, що відповідають умовам акції.
  • Дочекатися розіграшу парі та отримати подарунок

Розмір привітального бонусу залежить від того, виграє чи програє кваліфікаційна ставка.

У разі перемоги гравцеві надається фрібет на повну суму, витрачену на парі, а в разі програшу - половина від неї.

Правила та умови

Щоб отримати привітальний бонус Вібет, необхідно зробити ставку типу експрес на спортивні події, дотримуючись таких вимог:

  • кількість подій у купоні - 3 і більше;
  • коефіцієнт подій - мінімум 1,2;
  • час укладення парі - не пізніше 7 днів з моменту реєстрації.

Під час участі в акції не можна використовувати для входу в БК VPN. У такий спосіб контора бореться з мультиакаунтингом з боку клієнтів, які прагнуть зловживати бонусами.

Як вивести виграш

Бонуси нараховуються у вигляді фрибета, тобто віртуальних коштів, призначених для створення нових ставок. Тому вивести їх не можна. Ці бонуси надходять на баланс автоматично протягом 24 годин після розрахунку кваліфікаційного парі.

Для того щоб конвертувати подарунок у реальні гроші, потрібно витратити фрібет на ставки. Його можна використовувати тільки на події з лінії лайв. На відіграш дається 7 днів із моменту нарахування. Коли ставка буде розрахована, бонус надійде на основний баланс, звідки його можна вивести або витратити на нові парі.

Підсумки

БК Вбет пропонує новим клієнтам цікаві бонуси за реєстрацію. Їхній розмір відносно невеликий на тлі конкурентів, але й умови отримання та відіграшу подарунка можна назвати щадними. Імовірність перемоги експреса з 3 подій з коефіцієнтами 1,2 (або 1,5) досить висока, а подарункові гроші надходять на баланс майже відразу. Це вагомий плюс на тлі деяких БК, що пропонують великі суми, але роблять їх конвертацію в реальну валюту майже неможливою на практиці.

FAQ

Хто може отримати бонус VBet?

Отримати вітальний бонус БК Вбет можуть усі нові гравці, які вперше роблять ставки.Водночас обов'язково, щоб клієнт реєструвався вперше (мультиаккаунт заборонений правилами букмекера) і не використовував для входу в букмекерську контору сервіси VPN.

Як вивести бонус?

Бонуси букмекерської контори Вбет нараховуються у вигляді фрібета (ваучера на безкоштовну ставку), що не підлягає виведенню. Використовувати подарункові кошти можна тільки для укладення нових ставок на спорт.

Виведенню підлягають кошти, які були виграні в результаті розіграшу кваліфікаційного парі, що відповідає правилам акції.

Як використовувати бонус у VBet?

Для використання бонусу, отриманого гравцем, потрібно знайти в лінії БК події, що беруть участь у відіграші бонусів, вибрати гру і результат, а потім зробити ставку, зазначивши в купоні застосування фрібета. Під час її укладення з рахунку спишуться не власні кошти гравця, внесені на депозит, а бонуси.

Як відіграти бонус VBet?

Для того щоб відіграти бонуси, їх необхідно використовувати для укладення парі відповідно до правил акції. Слід зробити експрес-ставку на 3+ події з коефіцієнтами від 1,2, представлені в лайв-лінії.

Що таке бонусний рахунок?

Бонусний рахунок - це додатковий баланс, на який зараховуються подарункові кошти, отримані за участь в акціях. Гроші з цього рахунку неможливо вивести або перевести, їх можна використовувати тільки для укладення нових парі. Якщо не витратити ці кошти до закінчення терміну дії - вони згорять.

Інші бонуси