Усі бонуси та промокоди

Бонуси казино Бонуси букмекерів

Укладення парі приносять дохід не тільки гравцям, а й букмекерським конторам. Щоб мати стабільний заробіток, оператори ставок розробляють різні акції. Пропозиції найчастіше спрямовані на те, щоб бонуси БК залучали нових клієнтів. Крім цього, акції букмекерських контор мотивують уже давно зареєстрованих гравців відновити або продовжити свою гру. Почати робити ставки завжди приємніше з бонусами, оскільки це дає змогу не тільки заощадити гроші, а й збільшити їх.

На сторінці представлені бонуси від букмекерських контор. Серед них є:

  • Букмекерські контори з фрібетом на ставку;
  • букмекерські контори з бездепозитним бонусом під час реєстрації та верифікації;
  • інші бонуси букмекерів.

Перш, ніж проходити реєстрацію та брати участь у певних акціях, варто уважно дізнатися про умови та правила тієї чи іншої пропозиції. Матеріали допоможуть дізнатися про букмекерські контори з бонусом, а також надають всю основну інформацію про те, як отримати з них вигоду.

Бонус за реєстрацію БК

Найчастіше можна знайти букмекерські контори з бонусом під час реєстрації. Ця пропозиція є найпопулярнішою, оскільки спрямована виключно на нових клієнтів. Гравці, як правило, мають можливість збільшити бонус за реєстрацію БК, поповнивши рахунок на необхідну суму після створення облікового запису. Умови відіграшу цих грошей найрізноманітніші. Деякі букмекерські контори з бонусами вимагають укладати експрес-ставки з високими коефіцієнтами. В інших правила дещо простіші.

Букмекерські бонуси на парі

Ще один популярний напрямок. Часто можна отримати фрібет за реєстрацію в БК. Він дає право укласти безкоштовну ставку, не витрачаючи власних коштів. Деякі букмекерські контори нараховують фрібет за певними подіями. Наприклад, це може бути день народження клієнта або річниця його реєстрації. Бонуси букмекерських контор без депозиту часто вимагають укласти парі на події з певними умовами. Серед них бувають:

  • Коефіцієнт від певного значення і вище;
  • парі має бути укладено на конкретний вид спорту або турнір;
  • ставка не передбачає повернення, такі букмекерські пропозиції часто вимагають точного значення (програш/виграш).

Бонусні коди в БК

Як правило, бездепозитний бонус БК приурочений до введення спеціального коду. Наприклад, це можуть бути промокоди на безкоштовне укладення ставки. Оператор ставок з bonus кодом пропонує не тільки фрібет на парі. За допомогою унікальної комбінації з цифр і букв можна збільшити суму першого депозиту.

Часто перше поповнення дає бонуси в БК до 100% за поповнення коштів, але обмежується певною сумою. Промокоди дають змогу підняти поріг цієї суми, що забезпечує ще більш вигідний старт для ставок на спорт.