Прогнози на футбол

Сьогодні Завтра Всі прогнози на спорт
Показати більше

У беттінгу є два ключові моменти, які впливають на ймовірність виграшів і водночас відображають реальний попит на подібний вид занять. Йдеться про якість і кількість ринків, представлених у розписі букмекерів. Про те, наскільки правдивими є прогнози на спорт, що виставляються в публічному просторі. Обидва моменти визначають якість гри, можливості та настрої аудиторії, яка грає.

Однак якщо стан пропонованого гравцям розпису визначається букмекерами, їхньою політикою в плані формування привабливості власних ігрових платформ, то на можливості гравців укладати вигідні парі безпосередньо впливають чесні й об'єктивні прогнози на ставки. Саме від того, наскільки правильно зроблені прогнози і залежить підсумковий результат. Зіграє ставка, або вкотре гравець залишається в програші.

Сьогодні левова частка ставок припадає на результати футбольних матчів, такі прогнози завжди знаходяться в центрі уваги. Однак не так просто знайти правильно складений прогноз, реалізація якого має високу частку ймовірності.

Де ж шукати об'єктивні та грамотно зроблені припущення? Чим відрізняються платні прогнози від безкоштовних? Про це цей матеріал. Сподіваємося, інформація виявиться корисною для тих гравців, хто реально під час укладення парі спирається на думки прогнозистів.

Безкоштовні прогнози на футбол від експертів Stavochka

Почнемо з того, що найбільше цікавить основну масу гравців, які роблять ставки на результати футбольних матчів. Звісно, йдеться про безкоштовні прогнози. В основній масі гравцям цікаво знати, де взяти подібні припущення, і чи можуть бути вони досить точними.

Перша і найголовніша умова, що визначає точність прогнозів, - джерело, на якому публікуються передбачення щодо результату того чи іншого матчу.

Прикладом у цьому плані можуть стати безкоштовні прогнози на футбол, які можна знайти на спортивно-аналітичному ресурсі Stavochka. Цей портал має у своєму розпорядженні багату і різноманітну аналітичну інформацію, яка стосується як діяльності букмекерів, так і безпосереднього ігрового процесу. Відповідно, на цьому ресурсі є місце і для прогнозів, складених на найближчі футбольні матчі. Наскільки вони виявляться точними, питання часу, проте у гравців завжди є вибір, до якого з прогнозів варто прислухатися і на що слід звернути увагу перед укладенням парі.

Специфіка цього ресурсу полягає в тому, що тут публікуються досить точна аналітика на футбол сьогодні безкоштовно. Складають їх звичайні користувачі, беттори зі стажем, які або мають досвід складання вдалих припущень, або просто роблять це заради спортивного інтересу.

Не факт, що більшість прогнозів збувається. Футбол є видом спорту з великою часткою непередбачуваності остаточного результату, тому прогнозувати з високою точністю результат майбутнього футбольного матчу не завжди виходить. Проте гравці, які перед укладенням парі намагаються визначитися у власному рішенні, нерідко вдаються до чужої думки. Причому безкоштовні прогнози на спорт, на відміну від платних послуг з цього приводу, ні до чого не зобов'язують, ні того, хто робить прогноз, ні того, хто ним скористався для того, щоб зробити ставку.

Футбол сьогодні - експрес-прогнози

У світлі того, що кількість футбольних подій, що регулярно проводяться, велика, підвищеним інтересом користуються саме безкоштовні прогнози на футбол. Основна маса клієнтів букмекерів - це прості обивателі, які роблять ставки від випадку до випадку. Ні про який аналіз майбутньої події і тверезу оцінку сил сторони в майбутній грі мова не йде. Набагато простіше і зручніше в цьому випадку спертися на чужі думки, які на додачу до всього ще й безкоштовні.

Тим паче що складаються подібні прогнози часто нашвидкуруч, напередодні майбутнього футбольного поєдинку. Такі експрес-прогнози здебільшого неточні, проте із загальної кількості можна вивести якусь єдину і цілісну точку зору і робити правильні ставки на спорт.

Кількість експрес-прогнозів досить велика. У своїх лініях букмекерські контори регулярно виставляють не тільки футбольні матчі ТОП-чемпіонатів. Крім популярних ліг у лініях публікуються події з рядових турнірів. Відповідно, ґрунт для складання прогнозів благодатний. Питання тільки в наявності об'єктивної інформації, яку можна використовувати для аналітики і часу для прогнозування. Звідси висновок, прогнози на футбол безкоштовно дуже часто є поверхневими і не можуть гарантувати високий відсоток ймовірності.

Турніри з футболу

Наразі ставки на спорт охоплюють найбільш популярні турніри та змагання. Червоною рискою в лініях букмекерів ідуть ТОП-чемпіонати й міжнародні клубні турніри, такі як Ліга Чемпіонів і Ліга Європи.

Великий попит на прогнози спостерігається на матчі Англійської Прем'єр Ліги, чемпіонату Німецької бундесліги, італійської серії А та іспанської Прімери. Події з цих турнірів займають верхні рядки в лініях букмекерів. Ба більше, саме на матчі клубних ТОП-чемпіонатів клієнта букмекерських контор виставляється максимально можливий ринок результатів.

Не дивно, що така висока популярність футбольних матчів провідних європейських чемпіонатів робить прогнози на футбол сьогодні найбільш затребуваними. Неважливо, платні вони чи безкоштовні.

Приблизно в тому ж ключі перебувають і матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи. Ці турніри відбуваються регулярно, причому з високою частотою проведення матчів. Відповідно, букмекери регулярно виставляють у свої лінії всі, без винятку матчі, що проводяться в рамках цих турнірів. Кількості матчів відповідає і кількість прогнозів. Практично кожен футбольний матч топ-рівня супроводжує прогноз. Це може бути або безкоштовне припущення, висловлене експертами і простими аматорами в публічній площині, або платний прогноз, складений професійним капером.

Далі за популярністю йдуть турніри за участю збірних команд. Тут поле для діяльності прогнозистів не таке широке. Невисока частота проведення подібних змагань і відсутність поточної спортивної статистики ускладнює аналітику і грамотну оцінку стану сторін.

Аналітика і прогнози на спорт з описом від експертів

Інша справа, експертний підхід при складанні прогнозів. У цьому випадку можна розраховувати на якісний аналіз майбутньої події, на всебічне вивчення можливостей суперників. Природно, аналітика всіх існуючих факторів і кропіткий математичний аналіз на основі даних спортивної статистики дають зовсім інші результати. Подібні припущення вирізняються об'єктивністю і мають високий відсоток ймовірності.

Така робота коштує грошей, тому прогнози на спорт від професіоналів часто платні. Це пояснюється не тільки особистим рішенням капера заробити, а й тим обсягом роботи, яку треба виконати, щоб скласти дійсно правдивий прогноз на якусь спортивну подію.

Нерідко використовується і математичний прогноз на футбол, проте в даному випадку важливим є людський інтелект, який може під час прогнозування враховувати різні фактори, тонкощі та нюанси сучасного спорту.

Під час складання експертних прогнозів за основу беруться такі дані:

  • турнірне становище команд, учасниць футбольного матчу;
  • досягнення команд в останніх зіграних матчах;
  • склад команд на майбутній матч з урахуванням штрафних санкцій і фізичних кондицій футболістів;
  • статистика особистих зустрічей.

На додаток до всього, в розрахунок беруться: фактор чужого поля, стадія сезону та ціла низка інших чинників, які можуть вплинути на спортивну форму гравців і загальний психологічний стан команд. У цьому плані припущення, складені аналітиками і професійними експертами, найчастіше за прохідністю перевершують математичні прогнози на футбол.

Прогнози на футбол на сьогодні

На сьогодні точні прогнози на футбол складаються в основному експертною спільнотою. Професійних аналітиків, здатних зі 100% ймовірністю передбачити результат матчу чемпіонату Англії між командами “Ліверпуль” і “Манчестер Сіті” немає. Тим не менш, є чимало успішних каперів, які можуть досить точно передбачити результат поєдинків такого високого рівня.

Знайти такі високопрохідні прогнози на спорт не так вже й складно. Популярні капери регулярно публікують свої припущення та аналітичні замітки в інтернеті. Існують цілі блоги, на яких постійно публікуються якісні прогнози на матчі провідних футбольних чемпіонатів і клубних турнірів.

Звісно, під час вибору джерела прогнозування, краще орієнтуватися на думку відомих і досвідчених експертів. Не варто платити за прогноз, який поширюється через соціальні месенджери особами із сумнівною репутацією. Найкраще платити за прогноз, який отримано на популярних каналах і сайтах, тим більше, коли складено прогнози на спорт з описом від експертів.

Що таке ставки на спорт

Якщо з прогнозом більш-менш ситуація зрозуміла, то тепер слід розібратися зі ставками на спорт. Річ у тім, що далеко не всі результати можна назвати прохідними. Перед тим як укладати парі рекомендується обирати найбільш ймовірні результати. Нехай коефіцієнти на них не такі високі, однак, шанси на те, що в даній ситуації ставка зіграє, чималі.

Ставки на спорт - це змагання між бетторами. Букмекер у цьому випадку виступає посередником, пропонуючи свій варіант результату. Гравці або приймають умови, або відмовляються. За свої послуги букмекер отримує винагороду у вигляді маржі, яка включена в тіло коефіцієнтів. Ті, хто зробив ставку на запропонований результат і виграв, отримує свій виграш. Його розмір визначається за формулою - ставка х коефіцієнт.

Якщо ставка гравця, всі кошти йдуть на користь посередника, тобто букмекерської контори.

Кількість парі, які можуть укладати гравці, обмежується тільки сумою на ігровому рахунку клієнта і лімітами, встановленими конторою щодо даної події.

Види ставок на футбол

Футбол гра специфічна і навіть незважаючи на прості правила, варіантів парі на результат футбольного матчу дуже багато.

Укладати парі можна:

  • на чистий результат (перемога однієї з команд, нічия);
  • ставка "подвійний шанс", за якої враховується виграш і нічийний результат одночасно;
  • на точний рахунок;
  • з форою. У цьому разі парі укладається з додатковою перевагою на користь слабшої команди. Ставки з форою можуть бути як з плюсом, так і з мінусом;
  • на тотал. У цьому випадку йдеться про кількість забитих або незабитих голів. Тотали можуть бути як більшими, так і меншими.

Крім котирувань на загальнокомандний результат футбольного матчу, велика кількість ставок робиться на спортивну статистику (кількість кутових, замін, жовтих карток).

У футболі можна робити ставки ще на багато дрібних фактів і подій, що відбуваються під час матчу.

Як правильно робити ставки на футбол

Ставки на футбол потрібно робити з чітким розумінням суті парі. Зазвичай гравцеві пропонується великий вибір варіантів результату футбольного матчу, з яких слід обирати найімовірніші.

Домогтися успіху можна в тому разі, якщо правильно укладати парі. У цьому випадку потрібні певні знання. Це стосується і правил гри, і статистики виступу команд учасниць футбольного матчу. Рекомендується вибирати для парі найбільш ймовірний результат. Ставити найкраще на фаворита, проте в ряді випадків є непогані варіанти і на андердога, тобто на найслабшу команду.

Знову ж таки, під час вибору найімовірнішого результату для майбутньої ставки, можна використовувати найкращі прогнози на спорт, які регулярно публікуються напередодні проведення футбольного поєдинку. Одним словом, беттінг заняття серйозне, що вимагає систематичного і грамотного підходу. В іншому разі успіх буде одиничним, а в кінцевому підсумку гравець швидко піде в мінус.

Чи можна довіряти безкоштовним прогнозам на ставки?

Довіряти чи не довіряти прогнозам, суто особиста справа кожного беттора. Не факт, що платні прогнози на спорт на сьогодні 100% вигідні. Звісно, порівняно з безкоштовними прогнозами, під час складання платних прогнозів найчастіше задіюється й експертна оцінка та аналіз. Однак гарантії того, що витрачена на прогноз сума окупиться, немає.

Навряд чи варто робити великі ставки в надії на успіх, спираючись на дані платного прогнозу. Фактор випадковості присутній завжди, тому в цьому плані гравці, які спираються на безкоштовні прогнози, перебувають у вигіднішій позиції.

Висновок

Ставки укладаються гравцями на підставі власної оцінки ситуації, що склалася, проте чималою мірою прогнози на результати впливають на прийняття правильного рішення. Звісно, навіть серед високопрохідних прогнозів трапляються провальні результати, однак це не заважає краще орієнтуватися на об'єктивну та експертну думку.

FAQ

Навіщо потрібні прогнози на спорт?

Прогнози виконують допоміжну роль, для того, щоб гравці змогли переконатися в правильності прийняття власного рішення з приводу зробленої ставки.

Чи допомагають безкоштовні прогнози на футбол робити успішні ставки?

Неважливо, платний чи безкоштовний прогноз взято за основу перед укладенням парі. Гравець самостійно приймає рішення, який вибрати результат для своєї ставки. Основне завдання прогнозів полягає в наданні гравцеві об'єктивної оцінки ситуації напередодні майбутнього футбольного матчу.

На що звернути увагу під час вибору ставки?

Під час вибору ставки слід звертати увагу на коефіцієнти. Що вищий коефіцієнт, то менша ймовірність обраного результату. Ба більше, під час вибору ставки рекомендується обирати найпростіші та найнадійніші варіанти, які є найбільш імовірними.

Хто пише прогнози на футбол?

Прогнози на футбол пишуть усі, і просто аматори, які мають непрямий стосунок до футболу, і професійні капери, що займаються складанням прогнозів на постійній основі. В останньому випадку йдеться про прогнозування результату футбольного матчу, що складається на основі глибокого аналізу та експертної оцінки.

Де найточніші прогнози на спорт?

Знайти точні прогнози не так складно. В інтернеті є чимало інформаційних ресурсів, серед них і спортивно-аналітичний портал Stavochka, що публікують найчесніші та найточніші прогнози на спорт, включно з думкою експертів.