Favbet - Бонус на перший депозит

Фавбет: Бонус за реєстрацію

Бонус за реєстрацію

Бонус за реєстрацію

4500 Отримати бонус

Багато користувачів, яким цікава букмекерська контора Favbet, намагаються більше дізнатися про бонуси, які можна отримати під час реєстрації. Звісно, подібна практика поширена в багатьох букмекерських конторах, проте в кожному окремому випадку пропозиція може відрізнятися від загальноприйнятих стандартів.

У цьому випадку нас цікавить букмекер Фавбет і бонус за реєстрацію, який можуть отримати всі нові клієнти контори. Пропонуємо короткий огляд бонусів, з якими матимуть справу нові клієнти букмекерської контори.

Бонус на перший депозит

Найперше, на що розраховує користувач, який реєструється в букмекерській конторі Favbet, - вітальний бонус. Це традиційний вид бонусів, якими букмекер заохочує гравців, що створили в конторі свої акаунти. Робиться це як мотивація, даючи гравцям вищі шанси на виграш.

На жаль, наразі всі бонусні пропозиції цієї букмекерської контори передбачають обов'язкове поповнення рахунку. Тому тих гравців, які розраховують отримати в БК Favbet бездепозитний бонус, чекає розчарування. Така акція на сьогоднішній день відсутня.

Що стосується бонусів за перший депозит, то їх два. В одному привітальному пакеті відразу два привітальних бонуси:

  • ставка без ризику;
  • бонус у розмірі 100% від суми першого депозиту.

Тож у цьому плані букмекеру є, що запропонувати своїм новим клієнтам. Розглянемо кожен варіант бонусу окремо.

Як отримати бонус

Обидва варіанти, і ставка без ризику, і 100% за перший депозит, є бонусами, що надаються в рамках однієї акції. Тобто в рамках привітального пакета.

Як і раніше в БК Фаворит бонус надається всім гравцям, які пройшли реєстрацію в конторі. Неважливо, зареєструвався через офіційний сайт або зробив це через мобільні додатки.

Друга і не менш важлива умова. Щоб бонуси були доступними, новому клієнту необхідно відразу зробити перший депозит. Не обов'язково поповнювати рахунок на велику суму, однак за умовами акції, для отримання привітального бонусу необхідно дотриматись таких вимог.

Правила та умови

Тепер розглянемо кожен із варіантів бонусів, що входять до привітального пакета. Обидва варіанти можна отримати одночасно.

Наприклад, гравця цікавить питання про те, як отримати БК Favbet бонус, який називається - "Ставка без ризику". Це досить щедра пропозиція від контори. Гравці відразу після реєстрації отримують у своє розпорядження ставку на суму в 15 USD або в 500 грн. Цю суму потрібно поставити цілком на будь-яку спортивну подію.

Якщо ставка зіграла, то гравцеві на його ігровий рахунок надходить вся сума цілком, і сама ставка, і отриманий прибуток. У разі якщо ставка програла, на ігровий рахунок повертається сума ставки. Єдиний нюанс, на який слід звернути увагу, результат у цьому випадку повинен мати коефіцієнт не нижче 1.80.

Для отримання цього бонусу в БК Фавбет новому клієнту потрібно в особистому кабінеті активувати опцію "Ставка без ризику", поповнити рахунок мінімум на 6 USD.

Бонус можна використовувати коли завгодно. Обмеження за часом у цьому випадку немає. Гравцеві достатньо активувати акцію, поповнити рахунок на встановлену суму. У випадку зі ставкою коефіцієнт до результату повинен бути не менше 1.80.

Другий формат у вітальній пропозиції букмекера Фавбет - бонус на перший депозит. Цей бонус дійсно відповідає назві. При першому поповненні рахунку гравцеві надаються бонусні кошти в розмірі 100% від суми депозиту. Однак максимальна сума бонусу не перевищує 4000 грн.

Щоб стати володарем цього бонусу, гравцеві необхідно поповнити рахунок мінімум на 100 грн. Відповідно, в даному випадку від контори гравець отримає 100 грн. в якості бонусів. Надані бонуси можна використовувати і для ставок на спорт, і для розділу з азартними іграми. На відміну від бонусу "Ставка без ризику", у цієї пропозиції жорсткий дедлайн. Використовувати наданий бонус необхідно протягом двох діб з моменту отримання бонусних коштів.

Як вивести виграш

Тепер про те, як можна отримані за рахунок бонусів кошти вивести з ігрового рахунку. Відповідь проста, всі надані бонуси необхідно відігравати. Однак у цій ситуації з букмекерською конторою Favbet є свої винятки.

Якщо йдеться про бонус "Ставка без ризику", то, як такого відіграшу для цього бонусу немає. Гравцеві потрібно просто зробити ставку на суму 500 грн. Вибирати можна будь-яку спортивну подію в прематчі або в Лайві. Єдине і суттєве обмеження, коефіцієнт до результату повинен бути 1.80 і вище.

Якщо ставка зіграла, вся сума цілком, і сума ставки, і отримані зверху виграш зараховуються гравцеві на основний рахунок. Відповідно, отримані гроші можна вивести з рахунку.

З другим видом привітального бонусу - 100% бонусів за перший депозит, ситуація складніша. Вейджер у цього бонусу х10. Тобто гравцеві потрібно всю суму бонусів 10 разів поставити на ставки. Вибирати можна будь-які події, з будь-яким результатом і коефіцієнтом. Тільки після того, як бонус відіграно, отриманий прибуток зараховується на ігровий рахунок. Відповідно, отриманий виграш можна вивести з рахунку.

Підсумки

Вітальний бонус у букмекерській конторі Favbet не такий щедрий, як у інших букмекерів. Проте, пропозиція гравцям з приводу ставки без ризику виглядає дуже цікаво і нестандартно. Нічим не ризикуючи, гравець може вже відразу після реєстрації непогано заробити.

Аналогічно виглядає і ситуація з бонусами за перший депозит. Не факт, що вдасться відіграти бонуси в повному розмірі, проте чому б не ризикнути.

Важливо, що отримати ці бонуси досить легко. Основні умови для отримання - це реєстрація та депозити на мінімальні суми. У першому випадку це всього 6 USD. У другому випадку для отримання бонусів буде достатньо і 100 гривень.

FAQ

Хто може отримати бонус Favbet?

Вітальний бонус у букмекерській конторі Favbet можуть отримати тільки ті гравці, які щойно пройшли реєстрацію. Активувати бонуси можна відразу після реєстрації в особистому кабінеті, увімкнувши відповідні опції. Обов'язковою умовою для надання бонусів є перше поповнення рахунку.

Як вивести бонус?

Вітальний бонус у БК Фавбет складається з двох видів - ставка без ризику і 100% бонусів за перший депозит. У першому випадку гравцеві достатньо зробити ставку в розмірі 500 грн. Коефіцієнт до події має бути не нижчим за 1.80. Якщо ставка зіграла, то до виведення доступна вся сума. Тим самі бонусні 500 гривень і отриманий прибуток.

У другому випадку для того, щоб вивести бонус, гравцеві необхідно всю суму бонусів 10 разів поставити на ставки. Тільки після відіграшу отриманий прибуток буде доступний до виведення.

Як використовувати бонус у Фавбет?

Отримані в рамках привітального пакета бонуси можна використовувати по-різному. Ставка без ризику призначена тільки для спортивного розділу. Гравцеві потрібно вибрати будь-яку подію в лінії з коефіцієнтом не нижче 1.80. Обмежень на використання бонусу за часом немає.

Бонус за перший депозит можна використовувати і для ставок, і для азартних ігор. У цьому випадку бонуси необхідно використати протягом 48 годин.

Як відіграти бонус Favbet?

Привітальні бонуси в БК Фавбет потрібно відігравати, проте частково. Для бонусу "Ставка без ризику" гравцеві необхідно просто зробити ставку на суму 500 грн. Для цього вибирається подія в лінії букмекера з коефіцієнтом 1.80 і вище. Якщо ставка зіграла, гравець отримує і суму ставки, і виграш на свій ігровий рахунок. Якщо ставка програла, то на ігровий рахунок надходить тільки 500 грн.

Бонус за перший депозит потрібно відігравати. Для цього всю суму бонусів потрібно поставити 10 разів на спортивні ставки. Цей же бонус можна використовувати для ставок і в азартних іграх.

Що таке бонусний рахунок?

Бонусний рахунок - це спеціальний рахунок, на який зараховуються надані бонуси. З нього можна оплачувати зроблені ставки. Вивести кошти з бонусного рахунку не можна. Виводити гроші можна тільки після того, як виконано умови відіграшу і на рахунку гравця позитивний баланс.

Інші бонуси