Бонус за реєстрацію

4500 Отримати бонус Перейти на сайт
Отримати бонус 4500
1 позиція в рейтингу

Favbet вхід в особистий кабінет

4.5 / 5.0

Виведення коштів

Миттєво

Платежі

Кожен користувач, який пройшов реєстрацію в букмекерській конторі Фавбет, отримує у своє розпорядження особистий кабінет. Щоб скористатися функціоналом особистого кабінету, необхідно здійснити вхід в обліковий запис.

Як увійти в особистий кабінет Фавбет

Якщо ви вже зареєструвалися у Фавбет, то, для того щоб перейти до ставок, потрібно увійти у свій обліковий запис. Зробити це можна на офіційному сайті, в мобільній версії, і через один з наявних додатків.

Щоб увійти в особистий кабінет, потрібно виконати такий алгоритм дій:

 1. На сайті Favbet та в мобільному застосунку є опція "Вхід".
 2. Клікнути на кнопку "Вхід", у формі, що відкрилася, вказати свій логін і пароль. Логіном, як правило, виступають електронна адреса або ID-рахунок.
 3. Натиснути кнопку "Увійти". Якщо дані вписані правильно, здійснюється авторизація облікового запису. Гравець отримує доступ до функціоналу особистого кабінету.

У разі, якщо ідентифікаційні дані вказані невірно, система повідомить про помилку. Буде запропоновано ввести правильний дані.

Рекомендується після того, як логін і пароль вказані під час першого входу, запам'ятати ці дані через пам'ять браузера.

Вхід в особистий кабінет БК ФавБет

Вхід за допомогою електронної пошти

У букмекерській конторі Favbet одним з ідентифікаторів облікового запису є електронна адреса, яку користувач вказує під час реєстрації. Надалі email стає логіном, за допомогою якого і здійснюється вхід в особистий кабінет.

Рекомендується під час реєстрації вказувати свою актуальну електронну адресу. Надалі змінити адресу, вказану під час реєстрації, буде дуже важко.

Вхід через ID-рахунок

Після реєстрації новому обліковому запису присвоюється ID-номер або ігровий рахунок. Саме цей рахунок і є надалі одним з ідентифікаторів, за допомогою якого можна надалі увійти у свій профіль.

Вхід за номером телефону

За номером телефону вхід в особистий кабінет у БК Фавбет не використовується. Проте, за допомогою номера мобільного телефону клієнт може відновити загублений пароль і знову увійти у свій обліковий запис.

Вхід із телефону - додаток та мобільна версія Favbet

Дуже зручно для гравців, які віддають перевагу мобільності та автономності, використовувати в БК Favbet вхід в особистий кабінет через мобільний додаток.

Ця невелика і компактна програма діє автономно, незалежно від функціональності основного сайту. З її допомогою гравці можуть у будь-який момент зайти на ігровий ресурс, укладати парі, грати в азартні ігри, здійснювати будь-які транзакції з ігровим рахунком.

Ба більше, через додаток для смартфонів можна швидше увійти в обліковий запис. Достатньо одного кліка і програма готова до роботи.

Вхід в обліковий запис через додаток або через мобільну версію здійснюється за допомогою введення логіна і пароля. Логіном в даному випадку виступає електронна адреса, яка була вказана користувачем під час реєстрації. Пароль - це та комбінація, яку також потрібно було придумати під час реєстрації.

Електронна адреса, як і номер мобільного телефону є ідентифікатором клієнта, які запам'ятовуються системою в процесі створення облікового запису. Надалі, з їхньою допомогою можна увійти в обліковий запис у разі втрати пароля.

Це ми описали вхід в обліковий запис через мобільні софти для Android і для iOS. Так само здійснюється вхід на Favbet через мобільну версію сайту.

Номер мобільного телефону, електронна адреса запам'ятовуються системою, а їхня подальша заміна надалі буде проблематичною. З усіх ідентифікаційних даних доступна тільки зміна пароля.

Особистий кабінет Favbet

Після входу в особистий кабінет Фавбет клієнт отримує в своє розпорядження весь потенціал ігрового ресурсу. Тільки через функціонал облікового запису стають доступна гра на реальні гроші, тільки через обліковий запис можна повноцінно увійти в ігровий процес.

Функціонал особистого кабінету забезпечує наступне:

 • Доступ до ігрового рахунку. Через особистий кабінет здійснюється поповнення рахунку, оформляються заявки на виведення виграшів.
 • Доступ до історії власних ставок.
 • Доступ до клубу Favbet, включно з реєстрацією та отриманням клубної картки.
 • Доступ до бонусної програми букмекера. Через особистий кабінет можна отримати необхідну інформацію про діючі акції, отримати.
 • Персональні пропозиції від букмекера.
 • Зв'язок через канал зворотного зв'язку зі службою технічної підтримки, доступ до архіву з даними про листування з техпідтримкою.

Обліковий запис є місцем зберігання персональних даних клієнта. Тут є опція "Особистий профіль", де вказані анкетні дані клієнта (ПІБ, дата народження, країна, номер мобільного телефону, email, ID-номер).

Через особистий кабінет доступне завантаження електронних документів для проходження верифікації акаунта. Можна обмінюватися скріншотами зі службою технічної підтримки в разі необхідності.

Через особистий кабінет БК Favbet гравець може виконувати такі дії:

 • Вносити депозити для поповнення рахунку, оформляти транзакції на виведення коштів.
 • Отримувати бонуси, стежити за їхньою кількістю та станом відіграшу.
 • Оплачувати укладені парі.
 • Вносити правки в анкетні дані.
 • Змінювати пароль.
 • Контактувати зі службою технічної підтримки букмекера, зі службою безпеки.

Усі виплати оформляються тільки через функціонал особистого кабінету.

Особистий кабінет на сайті, у мобільній версії та в додатках нічим не відрізняється.

Можливі причини блокування особистого кабінету в букмекерській конторі Фавбет

У практиці букмекерів є чимало причин, зважаючи на які контора змушена блокувати вхід в особистий кабінет. Як правило, такі причини є типовими. Наприклад, вхід в обліковий запис для клієнта БК Favbet може бути заблокований якщо:

 1. Якщо встановлено факт наявності у клієнта не одного, а відразу декількох акаунтів. Мультиакаунтинг заборонений у букмекерській конторі. Про це написано в правилах букмекерської контори.
 2. Якщо в процесі верифікації буде встановлено, що реальний вік клієнта менше 21 року. Відповідно до правил букмекерської контори грати і робити ставки можуть особи, які досягли на момент реєстрації 21 року.
 3. Якщо гравець допускає в процес гри систематичні порушення ігрової дисципліни.
 4. Якщо під час перевірки встановлено факт участі клієнта в грі на вилках або є підтверджуючі факти участі в договірних матчах.
 5. Доступ може бути заблокований гравцям, які зловживають ставками на "після гол".

Варіанти рішення

Якщо у клієнта БК Фавбет вхід в особистий кабінет виявився заблокованим, не варто панікувати. Відновити доступ буде проблематично, проте шанси вирішити проблему є. У цій ситуації дії мають бути такими:

 • Зробити запит до служби технічної підтримки і домогтися чіткої відповіді про причину блокування. Якщо є вагомі причини, постаратися пояснити суть своїх дій і пообіцяти не повторювати подібних помилок.
 • Якщо блокування сталося без очевидних причин, постаратися винести проблему в публічний простір. Для цього можна використовувати різні форуми, соціальні мережі та месенджери. Оскільки букмекер Favbet є легальним, то скоріше за все на подібний розголос реакція контори буде негайною. Контора дорожить своєю репутацією.
 • Напишіть про свою проблему на один з тематичних сайтів, який займається аналізом і оцінкою діяльності букмекерів. Подібні ресурси в інтернеті є, і багато букмекерів з такими порталами активно співпрацюють.

Висновок

Після реєстрації гравець усі свої дії в букмекерській конторі Favbet здійснює через особистий кабінет. Функціонал особистого кабінету дає змогу виконувати всі необхідні в ігровому процесі дії, включно з укладенням парі, операціями з введення та виведення коштів.

FAQ

Як авторизуватися на сайті ФавБет?

Для цього використовуються логін і пароль. Логіном виступає електронна адреса, вказана під час реєстрації або ID-рахунок, присвоєний новому обліковому запису. Пароль гравець придумує сам, або використовує згенерований пароль.

Як відновити доступ до особистого кабінету після втрати пароля?

Якщо гравець забув пароль або логін, доступ до особистого кабінету можна відновити, використовуючи електронну адресу. Для цього потрібно скористатися опцією - "Забув пароль". На вказану адресу буде надіслано посилання для відновлення доступу. Після переходу за ним, гравцеві буде запропоновано придумати новий пароль. Надалі вхід здійснюватиметься через електронну адресу та новий пароль.

Чи можливо змінити особисті дані в кабінеті?

В особистому кабінеті зберігаються персональні дані про клієнта. Використовуючи налаштування облікового запису можна внести зміни (ім'я, дата народження, країна перебування), придумати новий пароль. Що стосується зміни електронної адреси та номера мобільного телефону, то для цього мають бути вагомі причини. При бажанні внести зміни, потрібно звернутися в службу технічної підтримки з чіткою аргументацією в необхідності заміни існуючих даних.

Як видалити акаунт БК Фавбет?

Обліковий запис у букмекерській конторі не видаляється. Тільки через 2-3 роки повної бездіяльності, система безпеки букмекерської контори може повністю видалити обліковий запис. Однак гравець має право призупинити дію свого облікового запису на якийсь термін (місяць, півроку) самостійно.