Отримати бонус 2500
2 позиція в рейтингу

Vbet вхід в особистий кабінет

4.2 / 5.0

Виведення коштів

До 2-х днів

Платежі

Після реєстрації в БК Vbet можна увійти в персональний кабінет, щоб отримати доступ до ставок на спорт та інших азартних розваг. Авторизація на сайті та в додатку здійснюється за логіном і паролем. Вона відбувається однаково і на українській версії букмекерської контори, і на міжнародній. Відрізняється тільки домен сайту, на який здійснюється вхід.

Як увійти в особистий кабінет

Щоб виконати в БК Vbet вхід, потрібно перейти на сайт букмекера. Його адреса для України і для інших країн відрізняється. Перейшовши за адресою контори, потрібно:

 1. Натиснути кнопку "Вхід", яка розташована у верхньому кутку сторінки з правого боку.
 2. Ввести адресу електронної пошти, використану під час реєстрації акаунта.
 3. Вказати пароль, який було задано в процесі створення облікового запису Вібет.
 4. Якщо в налаштуваннях особистого кабінету ввімкнено двофакторну авторизацію - відсканувати QR-код додатком Google Authenticator.

Після введення логіна і пароля (а також проходження двофакторної авторизації, якщо потрібно) гравець отримує доступ до всіх функцій особистого кабінету.

Виконавши в БК Вбет вхід, можна редагувати налаштування, вносити гроші на рахунок, робити ставки на спорт або запускати інші азартні ігри розділу казино.

Вхід в особистий кабінет

Вхід із телефону - мобільна версія та додаток

У букмекерській компанії Vbet вхід в особистий кабінет з телефону здійснюється так само, як і на ПК. Для авторизації використовують електронну пошту і пароль, зазначені під час реєстрації. Кнопка входу розташована у верхній частині екрана праворуч. Її розташування в мобільній версії та в додатку збігається. Відмінності стосуються тільки розташування елементів інтерфейсу, яке трохи інше.

Особистий кабінет

Після входу в особистий кабінет гравець отримує доступ до його функцій за допомогою кнопок, розташованих у верхній панелі. Там знаходяться такі клавіші:

 • Історія ставок. Відображає список укладених раніше парі, активних і вже розіграних.
 • Що нового. Показує список нововведень і корисних звісток для гравців.
 • Вибрані. Веде до списку ігор і розділів, доданих гравцем у цей розділ раніше.
 • Повідомлення. Тут відображаються службові повідомлення та листи від адміністрації закладу.
 • Бонуси. Кнопка відкриває список доступних для участі акцій і подарунків, що надаються в їхніх рамках.
 • Налаштування. Дозволяє встановити тему оформлення сайту, а також задати формат коефіцієнтів і часу.
 • Підтримка. Відкриває вікно зв'язку з оператором служби підтримки гравців.
 • Купон. Відображає останні події, обрані для ставки, і дає змогу укласти парі на них.
 • Депозит. Використовується для поповнення рахунку.
 • Баланс. Відображає стан рахунку, дає змогу перейти до введення або виведення грошей, а також подивитися історію транзакцій.
 • Профіль. Дає змогу перейти до основних розділів, як-от історія ставок, керування балансом, бонуси, налаштування облікового запису та повідомлення.
 • Мова. Використовується для перемикання мови оформлення сайту.

Вказати персональну інформацію, змінити пароль, увімкнути або вимкнути двофакторну аутентифікацію Вбет можна в меню профілю користувача.

Можливі причини блокування особистого кабінету

Якщо доступу до сайту БК взагалі немає, причиною проблем найчастіше є блокування букмекера оператором зв'язку. Таке обмеження можна легко обійти. Якщо сайт доступний, але виконати в БК Вбет Україна вхід не виходить, найчастіше це свідчить про блокування облікового запису з різних причин:

 • підозрілі фінансові операції;
 • спроба злому акаунта;
 • відмова від проходження верифікації;
 • інші порушення правил БК.

Варіанти рішення

Для обходу блокування сайту провайдерами можна використовувати дзеркало (альтернативну адресу), додаток або сервіс VPN. У разі коли сайт доступний, але акаунт був заблокований адміністрацією і виконати на Vbet UA вхід неможливо, слід звернутися до служби підтримки. Якщо буде встановлено, що порушень з боку клієнта немає, акаунт буде розблоковано.

Гравцям доступні різні способи контакту з підтримкою Vbet: букмекерська контора дає змогу зв'язатися з оператором через онлайн-чат, за телефоном гарячої лінії та електронною поштою.

Підсумки

Вхід в БК Вбет здійснюється дуже просто, він єдиний для всіх країн і регіональних версій сайту. Досить вказати логін і пароль, щоб отримати доступ до ставок на спорт та інших ігор. Клієнтам, які бажають підвищити рівень безпеки, доступна двофакторна авторизація, що знижує ймовірність злому. А якщо під час входу на сайт або в додаток виникають проблеми, завжди можна зв'язатися зі службою підтримки, яка цілодобово розглядає звернення гравців.

FAQ

Як авторизуватися на сайті Vbet?

Щоб виконати в БК Вбет вхід в особистий кабінет, необхідно використати електронну пошту і пароль, зазначені під час реєстрації. Для більшого захисту даних можна увімкнути в налаштуваннях двофакторну автентифікацію, яка здійснюється через Google Authenticator. Після її активації для входу також потрібно сканувати QR-код додатком.

Як зайти на офіційний сайт Vbet?

Зайти на офіційний сайт букмекерської контори можна за логіном і паролем. На міжнародній версії БК і на порталі Vbet Україна вхід здійснюється однаково. У разі проблем із доступом можна скористатися дзеркалом, дізнатися адресу якого можна у служби підтримки. Ще один варіант - застосування VPN, але під час входу через такий сервіс участь в акціях і отримання бонусів будуть недоступні.

Як видалити акаунт Vbet?

Кнопка видалення акаунта відсутня в особистому кабінеті Вбет. Якщо ви більше не хочете робити ставки на спорт і грати в інші азартні розваги, необхідно звернутися в службу підтримки і попросити її співробітників видалити обліковий запис клієнта БК.