Книги про ставки на спорт і букмекерів

Школа ставок 24 трав. 2022, 09:10
Книги про ставки на спорт

Усю інформацію подано в ознайомлювальних цілях і вона має інформаційний характер.

"Букмекерство для початківців" від ProBettora

Цю книгу створено за матеріалами 22-х статей, які вийшли в спортивно-статистичному тижневику для гравців "На Тлі спорту" у 2003 році, автор яких ProBettor. Досить цікава книжка, яка буде насамперед корисна гравцям-початківцям. З книги можна дізнатися як загальні теоретичні відомості про принципи роботи контор, про види ставок, про фінансовий менеджмент, так і практичну інформацію про спортивні консультаційні сервіси, сервіси порівняння коефіцієнтів і трекінг-сервіси.

Скачати книгу >>>

"Як грати і вигравати на біржі" А.Елдер

Дуже корисна книга, вкрай рекомендую до прочитання. Хоча книга про гру на біржі, але в ній дуже добре розкрито психологічні нюанси гри, які важливо знати і гравцям у букмекерських конторах.

Скачати книгу (вибрані фрагменти)>>>
Скачати книгу повністю >>>

Купити книгу >>>

Ставки - як обіграти букмекерську контору. Д.Хоморецький

Паперова книжка. Побачив рекламу в пресі і для інтересу купив. Наївна книга, де автор свої позбавлені математичного сенсу викладки називає супервиграшними системами, а ставки за 1,1 - супервернячками :)

Практичної користі від книги ніякої, але якщо хочете гарний настрій, купіть і почитайте книгу. Хоча, звісно, потрібно віддати автору належне - паперових книжок для гравців у конторі українською мовою вдень з вогнем не знайдеш

Поради щодо вибору каппера

Безкоштовна електронна книга від проєкту betconsultant. Там ви знайдете кілька порад щодо вибору каппера і як не нарватися на шахраїв.

Скачати книгу >>>

"Спогади біржового спекулянта" Е. Лефевр

"Спогади біржового спекулянта" вперше було видано 1923 року, і дотепер вони залишаються однією з найпопулярніших книжок у галузі фінансової літератури. Книга Едвіна Лефевра являє собою белетризовану біографію Джессі Лівермора, одного з найвидатніших спекулянтів у людській історії. Зображення ринків і психології інвестування збагатило життя кількох поколінь інвесторів. Це досі найзнаменитіша книга з коли-небудь написаних про біржі та біржову гру. Вона розповідає про психологію натовпу і стрибки ринкового попиту так, як якби йшлося про паніку, що трапилася минулого тижня на валютному ринку. Можна бути впевненим, що її читатимуть і на ній навчатимуться і в XXI столітті.

Скачати книгу >>>

Купити книгу >>>

Дж. Р. Міллер. "Як бити лінію"

Переклад вибраних місць книжки "Як професійні гравці "б'ють" лінію фор у професійному футболі" відомого і популярного американського гандикапера Дж. Міллера, який займається ставками на спорт понад 20 років і є визнаним експертом у цій царині. Автор перекладу - Probettor.

Скачати книгу >>>

Eldorado

Цікава книга про азартні ігри, зокрема про блек-джек.

Скачати книгу >>>

Е.Торп.Критерій Келлі в блек-джеку та спортивних тоталізаторах

Автор почав практичне застосування критерію Келлі з використання його для рахунку карт у блек-джеку. Ми представимо деякі корисні формули і методи, щоб відповісти на різні природні запитання про це, які виникають у блек-джеку та інших азартних іграх. Потім ми проілюструємо його недавнє використання в успішних системах ставок для спортивних тоталізаторів. Насамкінець, ми обговоримо його застосування до ринку цінних паперів, де ці методи допомогли автору зробити за тридцять років загалом "ставок" на суму 80 мільярдів доларів.

Скачати книгу >>>

Declan Hill - The Fix

Деклан Гілл. Договірняк.

Книга про корупцію у світовому спорті. Книга відомого канадського журналіста, що спеціалізується в жанрі розслідування, присвячена злободенній темі - корупції у світовому спорті (зокрема, футболі) і особливо договірним матчам. На основі ретельно перевірених матеріалів журналіст досліджує хворобу, яка загрожує знищити професійний спорт, але яку спортивні функціонери воліють не помічати.

Скачати книгу (англійською мовою) >>>

Купити книгу >>>

Записки бонусхантера

Збірка статей, корисні роздуми про бонус-хантинг, платіжні системи, якості професійного гравця, інтернет-безпеку.

Скачати архів >>>

Математична енциклопедія ставок на спорт

У цій книзі автор Олег Мар'їн зібрав найпопулярніші терміни і поняття, що зустрічаються у ставках на спорт, і спробував дати їм роз'яснення, там, де це можливо - з позицій математики і статистики.

Скачати книгу >>>

Поради американських фахівців

Серія публікацій, присвячених ставкам на спорт. Книжка є добіркою відповідей чотирьох досвідчених американських гандикаперів на з одного з найпопулярніших англомовних форумів про беттінг www.majorwager.com на запитання про ставки на спорт, букмекерів, гандикаппінг тощо.

Скачати книгу >>>

Automatic Exchange Betting by Colin Magee

Книга про написання програмного забезпечення за допомогою доступу до Free API. У книзі автор проходить весь шлях написання власного бота. Починаючи з налаштування Linux, підготовки середовища програмування, завантаження потрібних бібліотек, програмування власних стратегій і закінчуючи записом історії коефіцієнтів у базу даних для подальшого аналізу. Для програмування обрано скриптову мову Perl.

Скачати книгу (англійською мовою) >>>

Купити книгу >>>

Королі договірняків - Перумал Вілсон Радж

Один із найскандальніше відомих організаторів договірних матчів у міжнародному футболі, сінгапурець Вілсон Радж Перумал, випустив книжку, в якій розкриває деякі секрети своєї діяльності - організація договірних матчів, підкуп гравців і арбітрів, ставки в інтернеті та в азійських букмекерських конторах.

Скачати книгу Королі договірняків (файл .doc) >>>

Скачати книгу Королі договірняків (файл .fb2) >>>

Книги про ставки на американські види спорту

Пропонуємо вам добірку книг зі ставок на американський спорт - бейсбол, американський футбол, баскетбол. Книги англійською мовою, але будуть дуже корисні для вивчення навіть тим гравцям, хто ставить на інші види спорту.

Скачати книгу Sharp Sports Betting - Stanford Wong >>>

Скачати книгу Mathletics - Wayne Winston >>>

Скачати книгу Trading Bases - Joe Peta >>>

Купити книгу Sharp Sports Betting - Stanford Wong >>>

Купити книгу Mathletics - Wayne Winston >>>

Купити книгу Trading Bases - Joe Peta >>>

Три книги обов'язкові для прочитання для гравця

У Твіттер-конференції було поставлено запитання, які 3 книги обов'язкові до прочитання успішному гравцеві? Відповідь була досить несподіваною. Пропонуємо завантажити всі ці книги на нашому сайті.

Скачати книгу Nate Silver - The Signal and the Noise >>>

Купити книгу Одураченные случайностью - Талеб >>>

Купити книгу Думай медленно, решай быстро - Канеман >>>

Купити книгу Nate Silver - The Signal and the Noise >>>

Олександр Нестеров Автор статті