ВПС - КуПС анонс і прогноз на матч 22 травня 2024 року

Футбол 19 трав. 2024, 18:26
ВПС - КуПС анонс і прогноз на матч 22 травня 2024 року
Турнір Вейккасусліга Фінляндія
Місце проведення Hietalahden jalkapallostadion (Vaasa)
Дата і час матчу 22 трав. 2024, 11:00
VBet
Прогноз на матч: П1(0)

22 травня на «Еліса» відбудеться матч Вейккаусліги Фінляндії, в якому ВПС зіграє проти КуПС. Старт поєдинку заплановано на 18:00 за київським часом.

ВПС: останні новини

Клуб двічі був чемпіоном країни, але обидва успіхи припали на сорокові роки минулого століття. Періодично після цього виходило нагадувати про свої амбіції в кубковому форматі, виграючи титул. Але й там останній успіх був ще 2000-го року, а через 14 років фінал закінчився поразкою. Нещодавно команда вилітала з вищого дивізіону, але, повернувшись, минулого сезону навіть підіймалася на третє місце. А в новому розіграші саме «Вепсу» стартували краще за всіх. Вони виграли чотири рази, зокрема 3 рази поспіль, за нічиєї 1-1 із СІКом на своєму полі. Втім, саме з КуПСом зовсім недавно, 10-го травня, була перша поразка - поступилися 1-2. Але зате вже після неї грали проти чемпіона останніх років, ХІКу, і домоглися перемоги над ним, зміцнивши власну перевагу в поточному розіграші.

КуПС: останні новини

Команда - одна з найстабільніших у фінському футболі. Вона у 2019-му році навіть змогла стати чемпіоном, вперше з 70-х років минулого століття. Повторити успіх поки не виходило, але ось уже тричі, у 2021-2023 саме «канарки» були другими, пропускаючи вище тільки ХІК. І заодно виграли пару кубків Фінляндії. Зараз у «жовто-чорних» був непоганий старт, вони не програвали в перших турах нового розіграшу. З іншого боку, нічиїх зараз стільки ж, скільки й поразок, що явно позначається на місцях, які посідають у турнірній таблиці. Минулого туру амбітний колектив їздив у гості до абсолютного дебютанта Вейккаусліги - «Гністану». І, можливо, недооцінив його, адже, за певної переваги фаворита, у підсумку все закінчилося досить справедливою нульовою нічиєю.

Прогноз на матч

Букмекерські контори вважають, що у сторони, яка приймає, буде більше шансів на успіх. Але з урахуванням високого рівня гостей, для цієї ставки застосуємо підстраховку у вигляді «нульової» фори (коефіцієнт - 1,74).

VBet
Прогноз на матч: П1(0)
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози