Вільяверденсе - Белененсес прогноз на матч 18 березня 2024 року

Футбол 15 берез. 2024, 17:42
Вільяверденсе - Белененсес прогноз на матч 18 березня 2024 року
Турнір Друга ліга Португалія
Місце проведення
Дата і час матчу 18 берез. 2024, 16:15
VBet
Прогноз на матч: П1(0)

18 березня на "Капітал ду Мовел" (Пасуш де Феррейра) відбудеться матч 26-го туру другого дивізіону Португалії, в якому "Вілаверденсе" зіграє проти "Белененсеш". Поєдинок розпочнеться о 21:15 за київським часом.

"Вілаверденсе"

Клуб формально був створений ще 1951-го року. Але 2020-го в проєкт зайшли канадські інвестори, і багато в чому все було переформатовано заново, ще й із ребрендингом на честь нового мажоритарного власника. Це принесло успіх, і раніше аматорський колектив послідовно домігся двох підвищень, у 2023-му домігшись права виступати в другому дивізіоні країни. Ось тут уже конкуренція для недосвідченого дебютанта вже дуже щільна і сильна, і її поки що не витримують толком. Все, що виходить у новачка, це сперечатися за передостаннє місце, якраз із "Белененсешем". У середині зими був хороший відрізок, із сімома перемогами за 4 тури. Але потім програвали всім поспіль, нехай і з мінімальною різницею. З "Порту II" на виїзді теж програли, 1-2.

"Белененсеш"

Команда вважається володарем чемпіонського титулу 1946-го року, а кубок брали тричі (ну й інших трофеїв вистачає). Але 2018-го року був розділ, і в Прімейрі відтоді грав практично однойменний проєкт, тільки з приставкою "САД" (щоправда, після 4 років там пішов у різке піке). А формальний володар нагород був змушений починати фактично з аматорського рівня. Досить сказати, що за 5 років було 4 підвищення в класі, аж до підйому минулого літа в другу лігу країни. Але там "тістечка" грають не краще, ніж якраз "чорно-білі". Перемог немає з початку грудня, щоправда, в лютому - на початку березня аутсайдер хоча б пару нічиїх брали - з "Мафрою", "Тонделою" і "Марітіму". Але "Лейшоешу" поступилися 1-2.

Статистика особистих зустрічей

Сторони зіграли двічі минулої весни, і тоді "тістечка" взяли 4 очки з 6 можливих. Але в листопаді "чорно-білі" перемогли 2-0 на виїзді.

Прогноз

Букмекери віддають перевагу господарям, але не беззастережну. Але вдома з головним аутсайдером потрібно вигравати - ставимо на приймаючу сторону за фори "0" (коефіцієнт - 1,72).

VBet
Прогноз на матч: П1(0)
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози