Веен - Ян Регенсбург анонс і прогноз на матч 28 травня 2024 року

Футбол 25 трав. 2024, 15:19
Веен - Ян Регенсбург анонс і прогноз на матч 28 травня 2024 року
Турнір Друга Бундесліга Вибування/Підвищення Німеччина
Місце проведення Brita-Arena (Weisbaden)
Дата і час матчу 28 трав. 2024, 14:30
VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 2.5

28 травня на "Бріта-Арена" відбудеться матч-відповідь за право грати в Бундеслізі 2 Німеччини, в якому "Веен" зіграє проти "Ян Регенсбург". Старт поєдинку намічений на 21:30 за київським часом.

"Веен": останні новини

Клуб незабаром добереться до столітнього ювілею. Але все, що у нього виходить у футбольному аспекті, це в останні десятиліття миготіти епізодично в другому дивізіоні країни. Причому якщо після дебюту в 2007-му там протрималися 2 роки, то потім було повернення тільки на 2019/2020. Нині результати не вражали, Остання перемога датується ще початком березня, а після цього було тільки пара нічиїх у 10 крайніх турах. Але навіть при цьому знайшлося все-таки одразу 2 ще слабших андердоги, які напряму і вирушили на виліт, а "червоно-чорні" з шістнадцятого місця - в стики проти "одинадцятих". На виїзді команди поперемінно виходили вперед і закінчили 2-2.

"Ян Регенсбург": останні новини

Команда у 2017-му році піднялася до Бундесліги 2. Там вона навіть з ходу стала п'ятою, але потім замість того, щоб розвивати успіхи, почався спад. З кожним новим сезоном результати тільки погіршувалися, аж до минулої весни і сімнадцятого місця, що "вилітає". Після такого завдання було очевидним: домогтися повернення "з ходу". Шанси були, але, по-перше, і "Пройссен", і "Ульм" виявилися сильнішими, і саме вони піднялися безпосередньо в Бундеслігу 2. По-друге, сам фаворит закінчував розіграш просто огидно. Від першого спаду, з двома очками в 6 турах лютого-березня, начебто відійшли, вигравши двічі, зокрема у "Пройссена". Але то виявився останній успіх: у 6 турах на фінішній прямій суворо чергувалися перемоги й поразки, що й відправили на третє місце. Шкода Динамо Дрезден, що закінчив парою перемог, але поступився на 1 очко і віддав право на стикові матчі. У першому вдома не змогли перемогти, хоча відкривали рахунок. Ба більше, відігравалися на 2-2.

Прогноз на матч

Букмекерські контори більше вірять у нинішніх господарів. Але нудно бути не повинно, ставимо на "тотал більше 2,5" (коефіцієнт - 1,9).

VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 2.5
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози