Валюр - Стьярнан анонс і прогноз на матч 30 травня 2024 року

Футбол 27 трав. 2024, 16:15
Валюр - Стьярнан анонс і прогноз на матч 30 травня 2024 року
Турнір Найкраща ліга Ісландія
Місце проведення Origo voellurinn (Reykjavik)
Дата і час матчу 30 трав. 2024, 14:00
VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 3.0

30 травня на «Хлідаренді» відбудеться матч 14-го туру Вибраної Ліги Ісландії, в якому «Валюр» зіграє проти «Стьярнана». Старт поєдинку заплановано на 20:00 за київським часом.

«Валюр»: останні новини

Клуб 23 рази ставав чемпіоном країни. Але крайній такий успіх «кречетів» був ще 2020-го року, хоча й минулий сезон вийшов непоганим: віцечемпіонство в поєднанні з черговим Кубком ліги. Тож нинішній сезон команда за замовчуванням починала з амбітними планами. Але не без проблем, і, почавши з 2-0 вдома з «Акранесом», потім було взято всього 2 нічиї за поразки якраз «Стьярнану». Але в травні вийшло знову набрати оптимальні результати. Послідовно обігравши таких супротивників, як «Брейдаблік», «Акюрейрі» і «Куопавогюр», вийшло повернутися до трійки лідерів ісландського футболу. Там вдається утримуватися і зараз, хоча з «Хафнарфьордуром» у минулому турі обмежилися лише результативною нічиєю 2-2.

«Стьярнан»: останні новини

Команда в минулому десятилітті зібрала всі свої трофеї. Нині вболівальники згадують десятирічний ювілей чемпіонства - те «золото» 2014-го року так і залишилося єдиним. Після цього вдалося додати кубок (теж ні до, ні після 2018-го не вдавалося подібного) і пару Суперкубків. Для порівняння, «зірки» в минулому розіграші першості Ісландії закінчили на третій позиції. Нині, важко розпочавши, з пари поразок, потім амбітний клуб примудрився послідовно виграти у «Валюра», «Філкіра» та «Акранеса», після чого була лише нічия на власному полі з «Фрамом». А після тих домашніх 1-1 знову була поразка, 1-2 на стадіоні амбітного «Брейдабліка». Зате в минулому турі не особливо помітили «Акюрейрі», розгромивши його з рахунком 5-0. Це дозволило піднятися на четверте місце.

Прогноз на матч

Букмекерські контори не вірять у гостей, хоча і вони набрали зараз чудову форму і перебувають у таблиці відразу за суперником. Тут рекомендуємо краще обмежитися нейтральним варіантом у вигляді «разом заб'ють понад 3,0 голів» (коефіцієнт - 1,61).

VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 3.0
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози