Уеска - Бургос прогноз на матч 24 березня 2024 року

Футбол 21 берез. 2024, 16:50
Уеска - Бургос прогноз на матч 24 березня 2024 року
Турнір Сегунда Дивізіон Іспанія
Місце проведення Estadio El Alcoraz (Huesca)
Дата і час матчу 24 берез. 2024, 11:15
VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 2.0

24 березня на "Ель Алькорас" відбудеться матч 32-го туру Сегунди, в якому "Уеска" зіграє проти "Бургоса". Поєдинок розпочнеться о 17:15 за київським часом.

"Уеска"

Клуб у 2018-му році домігся нарешті права дебютувати в Прімері. Але в підсумку вилетів із передостаннього місця, відразу ж. Але через рік "оскенці" повторили спробу. Цього разу новачок виглядав краще, але підсумковий результат не змінився - знову місце в зоні вильоту, вісімнадцяте. Ба більше, повернувшись до Сегунди, вже там команда двічі фінішувала в нижній частині таблиці, ні на що не претендуючи. Не вийшло додати і зараз. Поразок більше, ніж перемог, тож колектив закономірно йде нижче "екватора". Але, що цікаво, має при цьому позитивну різницю голів. І безпрограшну серію, що тягнулася з кінця січня і дозволила хоча б наростити відрив від зони вильоту. Ось і з "Тенеріфе" закінчили нульовою нічиєю.

"Бургос"

Команда була заснована в середині 80-х років минулого століття, тож за нинішніми, іспанськими мірками це просто немовля. Ще й із дуже скромними результатами: аж до нинішнього десятиліття "біло-чорні" провели на рівні Сегунди єдиний сезон, 2001/2002, причому після цього були змушені кілька років бовтатися в четвертій лізі країни. Повернутися вийшло тільки у 2021-му, і новачок показував стабільність, двічі поспіль фінішуючи на одинадцятій позиції. Тож зараз можна говорити про прорив: клуб не просто додав, але йде серед претендентів на підвищення, якщо не безпосередньо, з пари перших місць, то через плей-оф, для чого достатньо закінчити в топ-6. І шанси зросли на тлі серії перемог, якими закінчили зиму і почали весну. Але з "Леванте" все закінчилося нічиєю 1-1.

Статистика особистих зустрічей

Загалом клуби перетиналися на полі 7 разів. У "біло-чорних" у цих поєдинках 1 перемога, у "оскенців" - 3, решта матчів, зокрема в цьому сезоні, приносили нічиї.

Прогноз

Букмекери трохи більше вірять у господарів поля. Але у гостей є свої козирі. Ставимо тут на "тотал більше 2,0 голів" (коефіцієнт - 1,7).

VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 2.0
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози