Тукумс 2000 - Даугавпілс анонс і прогноз на матч 3 липня 2024 року

Футбол 01 лип. 2024, 12:33
Тукумс 2000 - Даугавпілс анонс і прогноз на матч 3 липня 2024 року
Турнір Вірсліга Латвія
Місце проведення
Дата і час матчу 03 лип. 2024, 11:00
ГГБет
Прогноз на матч: П1(0)

3 липня на "Йотун Арена" відбудеться матч 21-го туру Вірсліги Латвії, в якому "Тукумс 2000" зіграє проти "Даугавпілса". Старт поєдинку заплановано на 18:00 за київським часом.

"Тукумс 2000": останні новини

Клуб у 2020-му році дебютував у вищій лізі країни, але посів останнє місце і вилетів назад. Але друга спроба у "зелено-чорних" виходить більш вдалою. Спочатку, в позаминулому розіграші, було взято і зовсім шосту позицію, на самому екваторі підсумкової турнірної таблиці, а потім, у 2023-му, відкотилися на восьму. Зараз вони тримаються приблизно на тому ж рівні: над групою, що ризикують вилетіти, але й не замахуючись на щось вагоме. Вдалий старт змінився дедалі нижчими результатами, аж до того, що в травні-червні було шість поразок за нічиєї з "Меттою". І тільки "Лієпаю" вдома обіграли 2-1. Але після цього з "Єлгавою-2" була тільки нульова нічия.

"Даугавпілс": останні новини

Команда у своєму нинішньому форматі була запущена півтора десятка років тому. Але при цьому вона стабільно з 2019-го року грає у Вірслізі. Щоправда, за всі ці сезони було максимум шосте місце, в позаминулому розіграші. А у 2023-му, як і роком раніше, фінішували на сьомій позиції. Зараз нарешті вийшло додати. Уже було два потужні відрізки, з початку з одинадцятьма очками в п'яти стартових турах, а після пари поразок у середині квітня і зовсім було п'ять перемог поспіль у поєднанні з нульовою нічиєю з "Лієпаєю". Потім, щоправда, була яма, у вигляді чотирьох поразок, зокрема 0-5 і 1-6. І тільки в середині червня знову розділили очки з "Лієпаєю" і обіграли впевнено, 3-0, "Єлгаву-2". Але потім був "дзеркальний" рахунок на полі "Гробіні" - та забила три голи у відповідь. Утім, і після цього колектив тримається на досить високому четвертому місці.

Прогноз на матч

Букмекерські контори більше вірять у господарів арени, що набрали форму останнім часом. Ставимо на те, що вони й тут виграють, але застосуємо для підстраховки "нульову" фору (коефіцієнт - 1,727).

ГГБет
Прогноз на матч: П1(0)
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози