Слован Братислава - Струга анонс і прогноз на матч 10 липня 2024 року

Футбол 08 лип. 2024, 14:10
Слован Братислава - Струга анонс і прогноз на матч 10 липня 2024 року
Турнір Champions League Qualification
Місце проведення National Football Stadium (Bratislava)
Дата і час матчу 10 лип. 2024, 13:00
ГГБет
Прогноз на матч: П1(-1)

10 липня на "Тегельне поле" відбудеться перший матч 1/8 фіналу кваліфікації Ліги чемпіонів, у якому "Слован" (Братислава) зіграє проти "Струги". Старт поєдинку заплановано на 19:00 за київським часом.

"Слован" (Братислава): останні новини

Клуб не губився за часів єдиної Чехословаччини - не так багато тих, хто брав міжнародні трофеї, а в нього є в активі перемога в Кубку Кубків-1969. Після поділу країн "небесно-блакитні" часто ставали чемпіоном Словаччини, де рівень конкуренції був об'єктивно помітно нижчим. Черговий трофей був узятий навесні, і став уже шостим поспіль. При цьому на міжнародній арені результати стали досить скромними. Хоча і в позаминулому, і в минулому сезоні виходило вийти з групи, але це в рамках найменш рейтингового з турнірів, Ліги конференцій. У кваліфікації Ліги чемпіонів, традиційно непогано стартуючи (рік тому пройшли і "Свіфт Есперанж", і "Зріньскі"), у підсумку вилітали ще влітку, до завершення стикових зустрічей.

"Струга": останні новини

Команда молода навіть за мірками рідної Північної Македонії - тільки наступного року вона відзначить свій перший ювілей, десятиліття з моменту створення. Але дуже швидко вийшло подолати шлях від напіваматорських, регіональних турнірів до елітного національного дивізіону. Там дебютували в розіграші 2019/2020, і з четвертої спроби вже було оформлено перший чемпіонський титул. Минулого сезону "орли" змогли зберегти статус найкращого в Північній Македонії, щоправда, "Шкендію" випередили лише за додатковими показниками, за рівності очок. Минуле літо принесло перемоги в кваліфікації, над "Будучністю" і "Свіфт Есперанж". Щоправда, це вже в Лізі конференцій, до цього поступившись у відборі Ліги чемпіонів "Жальгірісу". Та й до групового етапу все одно пробитися не вийшло, "Брейдабліку" поступилися двічі по 0-1.

Прогноз на матч

Букмекерські контори не сумніваються в перемозі словаків. Варто поставити на те, що в цьому футбольному поєдинку виграють за фори "-1,0 забитих м'ячів" (коефіцієнт - 1,75).

ГГБет
Прогноз на матч: П1(-1)
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози