Словаччина - Україна анонс і прогноз на матч 21 червня 2024 року

Футбол 18 черв. 2024, 14:31
Словаччина - Україна анонс і прогноз на матч 21 червня 2024 року
Турнір Чемпіонат Європи
Місце проведення Merkur Spiel-Arena (Dusseldorf)
Дата і час матчу 21 черв. 2024, 09:00
VBet
Прогноз на матч: Словаччина не програє

21 червня на "Меркур Шпіль-Арена" відбудеться матч 2-го туру Євро-2024, у якому збірна Словаччини зіграє проти збірної України. Старт поєдинку заплановано на 16:00 за київським часом.

Словаччина: останні новини

Збірна не пробивається на чемпіонати світу. Але періодично грає на Євро - вона тут була і в 2016-му, і в 2020-му. У торішньому циклі "репре" зуміли скористатися тим, що потрапили в групу з одним явним фаворитом (Португалією) і аутсайдером (Ліхтенштейном), і виграли, до того ж досить упевнено, друге місце в групі в Ісландії, Боснії та Люксембургу - ну не тягне таке на подвиг. Крім того, поки Кальцона відволікався на роботу в "Наполі", його постійні підопічні в березні поступилися Австрії та тільки в кінцівці зрівняли з Норвегією. Але перед Євро словаки підняли собі настрій, вигравши не лише в Сан-Марино 4-0, а й повторили це ж з Уельсом. На чемпіонаті команда одразу починала з фаворитом, Бельгією. І, швидко забивши гол після помилки гранда, зумівши не без проблем і фарту, але все ж таки зберегти цю мінімальну перевагу, а з нею - і сенсаційну перемогу.

Україна: останні новини

Команда знову брала участь у стикових поєдинках - складно було чекати іншого, за наявності супротивників рівня Англії та Італії. Хоча останню в крайньому турі "жовто-сині" змусили грати на нічию, відстоюючи друге місце за рівності очок, за рахунок додаткових показників. Благо, що підопічні Реброва змогли в березні виграти обидва стикових раунди, з Боснією та Ісландією. Причому обидва рази виривали успіх у вольовому стилі. Літня підготовка до чергового вже Євро (до речі, четвертого поспіль!) містила 3 матчі, і всі вони закінчилися по-різному: 0-0 з німцями, 1-3 з поляками, 4-0 у Молдові. Після цього на самому турнірі минулого понеділка не вийшло взагалі нічого ні в атаці, ні в обороні, що вилилося в 0-3. Тепер потрібно обов'язково перемагати - але для початку якось переломити докорінно гру, на що мало часу та обмежені можливості кадрових маневрів.

Прогноз на матч

Букмекерські контори вірять в Україну, але це вже було і в понеділок. Словакам вистачить і нічиєї - ставимо на те, що вони не програють (коефіцієнт - 1,79).

VBet
Прогноз на матч: Словаччина не програє
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози