Шотландія - Фінляндія анонс і прогноз на матч 7 червня 2024 року

Футбол 04 черв. 2024, 16:32
Шотландія - Фінляндія анонс і прогноз на матч 7 червня 2024 року
Турнір Міжнародні товариські матчі
Місце проведення
Дата і час матчу 07 черв. 2024, 14:45
VBet
Прогноз на матч: Перемога Шотландія

7 червня на «Гемпден Парк» відбудеться товариський матч, у якому збірна Шотландії зіграє проти збірної Фінляндії. Старт поєдинку заплановано на 21:45 за київським часом.

Шотландія: останні новини

Збірна після тривалого періоду спаду вийшла на максимальні оберти. Після паузи в пару десятиліть вийшло вийти на Євро-2020. Але тільки через «шлях Ліги Націй», і з єдиною нульовою нічиєю за пари поразок уже на чемпіонаті. Потім був невдалий плей-оф - на мундіаль «тартанові» не вийшли, вдома програвши Україні. Але продовжили додавати, і як винагороду отримали класний відбір минулого року, коли навіть Іспанію обігравали, і на пару з нею впевнено вийшли на Євро, достроково оформивши собі перепустки. Так, потім був ланцюжок досить невдалих результатів. Їх перервали тільки перемогою над Гібралтаром, хоча навряд чи ті 2-0 особливо вразили. Безумовно, хочеться розвинути ці успіхи, що намітилися, але вже з більш сильним і авторитетним суперником.

Фінляндія: останні новини

Команда на минулому Євро дебютувала на такому рівні, і навіть перемагали там. Але успіх із данцями, які втратили просто на полі Еріксена, так і залишився єдиним. Наступні відбори були явно скромнішими - «пугачі» не провалилися, але демонстрували середні результати. Навіть це дозволило все-таки отримати шанс повторно поїхати на чемпіонат. Але підопічні Маркку Канерви оступилися вже в першому ж раунді, причому без шансів. У Кардіффі валлійці негостинно розгромили своїх гостей з рахунком 4-1 на свою користь. Що ж, потім уже в березні встигли трохи збити оскому, обігравши вдома 2-1 Естонію, але вже в товариському форматі. А цей збір стартував із поїздки до Португалії. Там швидко пропустили, навіть дозволили «обраним» довести різницю до розгромної. Але потім Пуккі нагадав про себе своїми голами.

Прогноз на матч

Букмекерські контори вважають фаворитом цієї зустрічі шотландців, і тут все досить очевидно. На своєму полі вони повинні виграти і в такого суперника (коефіцієнт - 1,67).

VBet
Прогноз на матч: Перемога Шотландія
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози