Сан-Томе і Прінсіпі - Південний Судан прогноз на матч 22 березня 2024 року

Футбол 19 берез. 2024, 18:12
Сан-Томе і Прінсіпі - Південний Судан прогноз на матч 22 березня 2024 року
Турнір Кубок африканських націй
Місце проведення
Дата і час матчу 22 берез. 2024, 15:00
VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 2,5

22 березня відбудеться перший матч попереднього раунду кваліфікації Кубка Африканських Націй, у якому збірна Сан-Томе і Прінсіпі зіграє проти збірної Південного Судану. Поєдинок розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Сан-Томе і Прінсіпі

Збірна представляє невелику країну, що була частиною Португалії. По суті, вона почала грати з кінця минулого століття, причому без найменших успіхів. Періодично "соколи і папуги" не допускалися до розіграшу - так було востаннє у відборі на чемпіонати 2010-го року. Та й зараз команда, незважаючи на присутність кількох футболістів із клубів метрополії, та капіталу Луїса Леала, що грає в аргентинському "Альмагро", програє практично усім поспіль. Новий відбір на чемпіонат світу розпочався з того, що команда просто продовжила свою затяжну серію поразок, додавши до неї не лише 0-4 на полі сильного Тунісу, а й пропустивши двічі вдома від Намібії, так нічим і не відповівши на ці м'ячі.

Південний Судан

Команда стала грати як окрема футбольна одиниця тільки з 2010-го року. Але у "яскравих зірок" вкрай обмежений кадровий потенціал. Навіть об'єднаний Судан у цьому виді спорту нічого не показував, а вже національна команда окремого анклаву нічого тим більше не показує. Хоча є цікаві виконавці, такі, як Чоль, що виступає за "Атланту Юнайтед" у МЛС, або Магута з фінської "Хакі". Але при цьому на старті кваліфікації на чемпіонат світу після 0-4 на полі фаворита, Сенегалу, вдома все-таки змогли оформити нічию. Щоправда, це лише 0-0 з Мавританією, і все одно збірна залишається аутсайдером - але й це має хоча б якось потішити не розпещених яскравими результатами вболівальників.

Статистика особистих зустрічей

Оскільки "яскраві зірки" тільки трохи більше десятиліття тому почали грати на офіційному рівні, не дивно, що до цього поєдинку вони не перетиналися з "соколами і папугами".

Прогноз

Букмекери більше вірять господарів, але обидві сторони не вражають. Чекаємо тут "тотал менше 2,5 забитих голів" (коефіцієнт - 1,70).

VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 2,5
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози