Сандефьорд - Тромсе анонс і прогноз на матч 3 липня 2024 року

Футбол 01 лип. 2024, 12:22
Сандефьорд - Тромсе анонс і прогноз на матч 3 липня 2024 року
Турнір Елітсерія Норвегія
Місце проведення Jotun Arena (Sandefjord)
Дата і час матчу 03 лип. 2024, 13:00
ГГБет
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 2.5

3 липня на "Йотун Арена" відбудеться матч 2-го туру Елітсерії Норвегії, в якому "Сандефьорд" зіграє проти "Тромсе". Старт поєдинку заплановано на 20:00 за київським часом.

"Сандефьорд": останні новини

Клуб не особливо проявляв себе. По суті, єдиний успіх "хлопців" - це вихід у фінал кубка-2006. Але, по-перше, і там програли, по-друге, повторити це не вийшло і близько. А в чемпіонаті країни були скромні результати, на кшталт тринадцятого місця минулого сезону. Зараз і це можна не повторити: результати команди скромні навіть за місцевими мірками. До літньої паузи вона підійшла, взявши лише 2 перемоги і 9 очок в 11 зіграних матчів - гірше за всіх! Хоча наостанок розділили очки з "Буде-Глімт" (1-1) і КФУМ (3-3). Повернувшись на поле наприкінці червня, з "Хам-Кам" програли на своєму полі. На перший гол суперника вийшло відповісти до кінця тайму, але потім супернику дозволили забити ще після перерви, і так і програли 1-2.

"Тромсе": останні новини

Команда загалом теж не особливо блищить. Але при цьому вона змогла добре, за своїми мірками, провести минулий сезон, посівши третє місце в підсумковій таблиці. Досить сказати, що краще було тільки в 1990-му і 2011-му, коли вийшло оформити віце-чемпіонство. Але зараз пішов різкий спад. Досить сказати, що клуб набрав на стартовому відрізку тільки на одне очко більше, ніж наступний суперник, десять проти дев'яти, при тому, що теж зіграли 11 матчів. На старті і зовсім було 5 поразок поспіль, і тільки з середини травня вийшло різко додати, тричі виграти, правда, незмінно вдома. Після відновлення чемпіонату після тритижневої паузи, з "Мольде", пропустили по голу в кожному з таймів, у підсумку програвши. Тож не дивно, що виходить посідати скромне чотирнадцяте місце - дивно, що є два ще слабших колективи.

Прогноз на матч

Букмекерські контори розуміють, що в цій битві за виживання шанси практично рівні. Ставимо на те, що тут буде зафіксовано "тотал менше 2,5 голів" (коефіцієнт - 1,95).

ГГБет
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 2.5
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози