Рієка - Динамо Загреб анонс і прогноз на матч 22 травня 2024 року

Футбол 19 трав. 2024, 18:09
Рієка - Динамо Загреб анонс і прогноз на матч 22 травня 2024 року
Турнір Кубок Хорватії
Місце проведення
Дата і час матчу 22 трав. 2024, 12:00
VBet
Прогноз на матч: П2(0)

22 травня на «Руевіца» пройде матч-відповідь фінальний матч кубка Хорватії, в якому «Рієка» зіграє проти «Динамо» (Загреб). Старт поєдинку заплановано на 19:00 за київським часом.

«Рієка»: останні новини

Клуб 2017-го року навіть чемпіоном країни ставав, уперше в історії. Тоді він перервав домінування якраз столичних «динамівців». Але це був разовий такий успіх. Ба більше, потім «білі» дедалі сильніше здавали позиції, наприклад, закінчивши четвертими рік тому. Не найкращим чином починався і новий розіграш, але наприкінці літа на тренерську посаду переманили Желько Сопича, і з ним вийшло навіть деякий час конкурувати з вічним фаворитом. Втім, той все одно залишився недосяжним, і до травня команда до пуття перестала грати, мабуть, економлячи сили на фінал кубка - його раніше вийшло взяти 6 разів, але позаторік поступилися якраз у вирішальному поєдинку. Ось тільки чи вийде показати хорошу гру після низки «сплавлених» матчів? З іншого боку, у столиці в першому поєдинку зіграли на рівних, у справі закінчивши на 0-0.

«Динамо» (Загреб): останні новини

Команда вдає із себе доволі типового гранда східної частини Європи, яких вистачає, від «Црвени Звезди» в сусідній Сербії і до «Астани» в Казахстані. Окрім згаданого сезону 2016/2017, «сині» майже 20 років не віддають нікому чемпіонський титул, і міняються лише ті, хто посідає друге місце під столичним грандом. Нічого в цьому плані не змінилося для фаворита і зараз - може, без якогось блиску, у не яскравому стилі, але, головне, він укотре підтвердив своє домінування у футбольній Хорватії. На початку травня стало відомо про черговий уже захист титулу. Тепер була можливість трохи відпочити (хоча не можна сказати, що в Загребі особливо напружувалися), і поставити ефектну крапку у вигляді перемоги ще й у кубку країни. До речі, цей трофей не виходить знову виграти з 2021-го року. І зараз вдома перший матч закінчили тільки 0-0.

Прогноз на матч

Букмекерські контори віддають перевагу гостям, які справді повинні взятися за розум і довести, що сильніші. Ставимо на «динамівців», але з форою «0» (коефіцієнт - 1,77).

VBet
Прогноз на матч: П2(0)
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози