Ред Булл Брагантіно - Атлетіко Гоіянієнсе анонс і прогноз на матч 4 липня 2024 року

Футбол 02 лип. 2024, 13:39
Ред Булл Брагантіно - Атлетіко Гоіянієнсе анонс і прогноз на матч 4 липня 2024 року
Турнір Серія A Бразилія
Місце проведення
Дата і час матчу 03 лип. 2024, 20:30
ГГБет
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 2.0

4 липня на "Ештадіу Набі Абі Шехід" пройде матч 14-го туру Серії А Бразилії, в якому "Ред Булл Брагантіно" зіграє проти "Атлетіко Гоіянієнсе". Старт поєдинку намічений на 03:30 за київським часом.

"Ред Булл Брагантіно": останні новини

Клуб досить спокійно пережив смерть Матешица, батька-засновника міжнародної франшизи, після якої інвестиції в спорт від корпорації явно зменшилися. Усе ж "леви" фінішували минулого сезону Серії А на шостій позиції, досить високо для себе. Це відкрило шлях команді до Копи Лібертадорес, але там у кваліфікації сильнішим виявився "Ботафого". Натомість у Копі Судамерікана бразильці, взявши тринадцять очок, без проблем вийшли з групи. У чемпіонаті результати теж суперечливі: спочатку було багато нічиїх, потім почали чергувати перемоги й поразки. Щоправда, в останніх турах після 1-2 з "Ботафого" послідувала тільки нічия з "Куябою". Щоправда, з обома сильними зараз суперниками грали на виїзді.

"Атлетіко Гоіянієнсе": останні новини

Команда вкотре піднімалася за підсумками минулого сезону з другого дивізіону країни. Таким чином, "Драконище" підтвердили вкотре свій негласний статус "футбольного ліфта". Але цього разу вистачило четвертого місця в Серії В. І, незважаючи на перемоги в чемпіонаті штату Гоянії і, поки що, просування в кубку, йде очікувана складна боротьба за виживання в Бразилейрао. У перших п'яти турах була тільки одна нічия, 1-1 з "Інтернасьоналом", і тільки іншого новачка, "Віторію", обіграли на початку літа. Потім скарбничка поповнювалася трохи жвавіше, але все одно виходить важко. Після поразки на власному полі з "Крісіумою" були нічиї поспіль із "Куябою" (0-0), "Греміо" та "Атлетіко Паранаенсе" (по 1-1). У підсумку виходить йти на сімнадцятій позиції, тільки за додатковими показниками поступаючись "Васку да Гамі".

Прогноз на матч

Букмекерські контори вважають фаворитом "левів", що грають удома. Але гості теж набирають обертів, тож варто застосовувати ставку на "тотал більше 2,0 голів" (коефіцієнт - 1,68).

ГГБет
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 2.0
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози