Прогноз на матч Дева Юнайтед - Персіта 27 березня 2024 року

Футбол 24 берез. 2024, 18:09
Прогноз на матч Дева Юнайтед - Персіта 27 березня 2024 року
Турнір Ліга 1 Індонезія
Місце проведення Indomilk Arena (Kelapa Dua)
Дата і час матчу 27 берез. 2024, 09:30
VBet
Прогноз на матч: Перемога Dewa United FC

27 березня на "Індомілк Арена" відбудеться матч 30-го туру Ліги 1 Індонезії, в якому "Дева Юнайтед" зіграє проти "Персіти". Поєдинок розпочнеться о 15:30 за київським часом.

"Дева Юнайтед"

Клуб був спочатку створений у 2009-му році. Але важливим був для її історії 2021-й, коли відбулася зміна власників, ребрендинг і вихід, в черговий уже раз, у Лігу 1. Там, щоправда, минулий сезон відверто не вразив: амбітна команда закінчила на сімнадцятому, передостанньому місці. Проте вийшло зберегти "прописку" у вищому дивізіоні країни, і зараз колектив показує, що це було зовсім не даремно. Адже в новому розіграші вийшло піднятися у верхню частину таблиці чемпіонату. І навіть формально ще зберігають шанси закінчити розіграш у топ-4, щоб потім узяти участь у боротьбі квартету лідерів за титул. І обидва останні тури вийшло закінчити перемогами, щоправда, все одно відставання чимале, а часу залишилося мало, буквально пів десятка матчів.

"Персіта"

Команда - це сусід свого наступного суперника по чемпіонату, вона теж базується в регіоні Танжеранг. Але "воїни Чісадане" були створені 70 років тому, і має куди більші успіхи. Чемпіоном так жодного разу і не вийшло стати, але на початку століття тричі вдавалося забратися до трійки лідерів футболу Індонезії, зокрема у 2002-му і 2012-му ставали віце-чемпіонами. Зараз у проект заманили Вальтера Дзенгу, відомого італійця, щоправда, він обійняв посаду технічного директора. Щоправда, останніми роками, повернувшись із другого дивізіону, клуб посідає місця в середині таблиці - дванадцяте у 2022-му році, дев'яте в минулому розіграші. Нині, з 31-м очком, лише за додатковими показниками вдається випереджати "Арему", що йде на шістнадцятій позиції, яка "вилітає". Причому її ж і обіграли в минулому турі, перервавши безвиграшну серію з пари нічиїх за чотирьох поразок.

Статистика особистих зустрічей

Загалом було проведено 5 поєдинків, і 4 з них виграли "воїни". І тільки на початку минулого року вдома перемагали "єдинороги".

Прогноз

Букмекери не чекають сюрпризів від гостей. Ставимо на перемогу господарів поля (коефіцієнт - 1,69).

VBet
Прогноз на матч: Перемога Dewa United FC
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози