Норвегія - Чехія прогноз на матч 22 березня 2024 року

Футбол 19 берез. 2024, 18:24
Норвегія - Чехія прогноз на матч 22 березня 2024 року
Турнір Міжнародні товариські матчі
Місце проведення Ullevaal (Oslo)
Дата і час матчу 22 берез. 2024, 13:00
VBet
Прогноз на матч: Перемога Норвегія

22 березня на "Уллевол" відбудеться товариський матч, у якому збірна Норвегії зіграє проти збірної Чехії. Поєдинок розпочнеться о 19:00 за київським часом.

Норвегія

Збірна вже не може собі знаходити виправдання в тому, що її змушують грати, незважаючи на спалах коронавірусу - а таке дійсно було. Та й Голланд з Едегором, місцеві лідери, хоча все ще молоді, але вже досить досвідчені, щоб феєрити на рівні АПЛ і Ліги чемпіонів. Начебто і вони, і решта "левів" стараються у формі національної команди, але цикл за циклом результати залишаються вкрай посередніми. У рамках відбору на Євро команда помітно відстала не тільки від Іспанії, загальновизнаного фаворита, а й міцної, але не зіркової Шотландії. Навіть дивно, що керівництво місцевої футбольної федерації все ще продовжує довіряти Столе Сольбаккену, що обіймає тренерську посаду беззмінно з кінця 2020-го року, але не досягав за цей час помітних успіхів.

Чехія

Команда успішно з'їздила на минуле Євро, підтвердивши, що стабільно успішна в подібному форматі. Повторити "срібний" успіх 1996-го року не вийшло, але до чвертьфіналу Шик і компанія дісталися. А потім не менш традиційно пролетіли повз чемпіонат світу, поступившись у плей-офф. Рейтинг збірної забезпечив їй доволі вдале жеребкування крайньої кваліфікації, і зрештою "локомотива" і справді завершила відбір у парі лідерів, щоправда, не з Польщею, що відстала на 4 очки, а від несподівано жвавої Албанії. У будь-якому разі, зараз Іван Гашек зі своїми підопічними вже щосили готується до поїздки на сам турнір, адже наступного разу збір буде вже в червні, перед самою поїздкою в Німеччину, тож усі питання бажано знімати навесні.

Статистика особистих зустрічей

Сторони грали з 1995-го року, як тільки з'явилася окремо саме чеська збірна. Вона виграла половину з 8 проведених очних матчів за єдиної поразки.

Прогноз

Букмекери розуміють, що якщо тут комусь і потрібен результат, так це господарям, які провалили минулий рік. Навряд чи гості будуть так вже наполегливо заважати - чекаємо на перемогу скандинавів (коефіцієнт - 2,01).

VBet
Прогноз на матч: Перемога Норвегія
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози