М'єльбю - Сіріус анонс і прогноз на матч 6 липня 2024 року

Футбол 04 лип. 2024, 13:50
М'єльбю - Сіріус анонс і прогноз на матч 6 липня 2024 року
Турнір Аллсвенскан Швеція
Місце проведення Strandvallen (Haellevik)
Дата і час матчу 06 лип. 2024, 09:00
ГГБет
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 2.5

6 липня на "Страндваллен" пройде матч 13-го туру Аллсвенскан Швеції, в якому "Мьельбю" зіграє проти "Сіріуса". Старт поєдинку заплановано на 16:00 за київським часом.

"М'єльбю": останні новини

Клуб усе ще пам'ятає, як якісь кілька років тому грав на рівні третього дивізіону країни - за мірками Швеції, був напівавтом. Але у 2019-му вийшло буквально за рік проскочити другу лігу і закріпитися у вищій, а минулого року навіть замахнутися на трофей - у форматі кубка. У підсумку, щоправда, до титулу не дісталися, сильнішим виявився суперник по фіналу, а в чемпіонаті закінчили на десятій позиції. Зате зараз вдалося різко додати. Ні, не було якогось раптового перетворення, і більше двох разів поспіль вигравати не виходить. Але й цього вистачає, щоб триматися в групі лідерів. Тим паче що напередодні призупинення турніру на місячну паузу вискочки змогли взяти дві поспіль перемоги з рахунком 2-1, з "Хекеном" удома та "Вернамму" на виїзді.

"Сіріус": останні новини

Команда теж не так давно додала в класі - на початку минулого десятиліття це був завсідник третьої ліги, потім 2014-2016 провели в Супереттан. Але, піднявшись у "вишку", її так ніколи й не покидали, нехай і не піднімаючись вище сьомого місця, зайнятого новачком, але й не падаючи нижче тринадцятого. Так, попередній чемпіонат приніс восьму позицію, що стало найкращим результатом за 6 років. Не набагато гірше представник Упсали йде і зараз. Так, у нього в активі лише п'ятнадцять очок, але й зіграно 12 матчів. Стартували "чорно-сині" з пари перемог, після чого додали єдиний бал у п'яти турах. Але з травня знову почало більше виходити, нехай і тепер перемоги чергуються з нічиїми, а "Хаммарбю" розгромно поступилися 0-3 - відразу після цього реабілітувалися, розгромивши "Норрчепінг" 5-1.

Прогноз на матч

Букмекерські контори чекають на перемогу господарів, що розташувалися явно вище в турнірній таблиці. Але вони теж нестабільні, тож краще використовувати нейтральний варіант із "тотал більше 2,5 голів" (коефіцієнт - 1,9).

ГГБет
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 2.5
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози