Крістіансунд - Фредрікстад анонс і прогноз на матч 8 липня 2024 року

Футбол 06 лип. 2024, 13:35
Крістіансунд - Фредрікстад анонс і прогноз на матч 8 липня 2024 року
Турнір Елітсерія Норвегія
Місце проведення Aker Stadion (Reknes)
Дата і час матчу 08 лип. 2024, 13:00
ГГБет
Прогноз на матч: forecasts.prediction.over_under_home_team.over

8 липня на "Крістіансунн" відбудеться матч 17-го туру Елітсерії Норвегії, в якому "Крістіансунд" зіграє проти "Фредрікстада". Старт поєдинку заплановано на 20:00 за київським часом.

"Крістіансунд": останні новини

Клуб минулого сезону був четвертим у другому дивізіоні країни. Таким чином, "сови" змогли відзначити двадцятирічний ювілей свого заснування, повернувшись на вищий рівень норвезького футболу. Але це було непросто, та й не дивно, що зараз новачок розглядався як аутсайдер розіграшу. З урахуванням обставин, перша частина сезону вийшла хорошою, навіть майже тріумфальною. Особливо перші тури, коли вийшло виграти двічі за чотири поєдинки, і програти з шести супротивників у квітні - на початку травня тільки "Мольде". Потім, щоправда, пішов відкат, і наступні п'ять зустрічей принесли лише одне очко, за рахунок 2-2 з "Бранном". І тільки влітку вийшло додати. Перед паузою, на початку червня, і зовсім перемогли "Сарпсборг", а повернення в сезон було оформлено нічиєю 1-1 на полі "Одда".

"Фредрікстад": останні новини

Команда теж піднялася в Елітсерію за підсумками минулого сезону. Тільки вона стала переможцем другого дивізіону, і загалом у рази старіша і заслуженіша за опонента: тільки чемпіонських титулів у "аристократів" дев'ять. Щоправда, крайнє "золото" було виграно ще 1961-го року, а останній кубок - рівно сорок років тому, 1984-го. Навіть дивно, що новачок вищої норвезької футбольної ліги настільки потужно починав, після поразки чемпіонові, "Буде-Глімт", не програючи вісім разів, зокрема перемігши в п'яти турах поспіль. І тільки наприкінці весни гравці здулися: нічия вдома з "Тромсе", потім 0-3 вже на його полі, і 1-1 з "Русенборгом", щоправда, теж на виїзді, у Трондхеймі. Але все одно виходить йти в першій п'ятірці, випереджаючи багатьох визнаних авторитетів.

Прогноз на матч

Букмекерські контори віддають досить помітну перевагу гостям. Але у них серйозний суперник, який добре знає козирі та слабкості. Чекаємо тут "тотал більше 2,5 голів" (коефіцієнт - 1,9).

ГГБет
Прогноз на матч: forecasts.prediction.over_under_home_team.over
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози