КІ Клаксвік - Діфферданж анонс і прогноз на матч 10 липня 2024 року

Футбол 08 лип. 2024, 14:16
КІ Клаксвік - Діфферданж анонс і прогноз на матч 10 липня 2024 року
Турнір Champions League Qualification
Місце проведення Djupumyra Stadium (Klaksvik)
Дата і час матчу 10 лип. 2024, 14:00
ГГБет
Прогноз на матч: Перемога КІ Клаксвік

10 липня на "Від Дьюпюмірар" пройде перший матч 1/8 фіналу кваліфікації Ліги чемпіонів, у якому "КІ Клаксвік" зіграє проти "Діфферданж". Старт поєдинку заплановано на 20:00 за київським часом.

"КІ Клаксвік": останні новини

Клуб тричі поспіль був найкращим на Фарерських островах, довівши загальну кількість своїх "золотих" медалей до 21. Але зараз уже досить очевидно, що доведеться скласти свої чемпіонські повноваження. Та й сама команда дуже вже багато програвала, як для претендента на трофей - уже чотири рази за півтора десятка матчів. Хоча в крайньому турі обіграли "Б-36 Торсхавн" із рахунком 4-2, піднявши собі вчасно настрій. Та й просто "Вікінгур Гота" настільки близький до ідеальної статистики, що просто не залишає шансів на реальну конкуренцію. Що ж, фарерці спробують "вистрілити" на міжнародній арені. Рік тому вони були хороші, вибивши сенсаційно "Ференцварош" і "Хеккен", і поступившись "Мольде" через гол в екстра-таймі, обмінявшись перемогами. А потім спробували свої сили і в Лізі конференцій, зігравши там у груповому етапі.

"Діфферданж": останні новини

Команда довгий час посідала максимум друге місце в чемпіонаті Люксембургу, а колекцію титулів поповнювала тільки досить регулярними перемогами в кубку країни. І тільки в минулому сезоні вийшло домогтися чемпіонства - перший такий титул аж з 1979-го року. Тепер хочеться і в єврокубках домогтися прогресу. Там за весь час стартів виходило пройти тільки одного-двох суперників. А останніми роками, п'ять разів уже, і зовсім слідував миттєвий виліт. Щоправда, в обох останніх стартах вилітали за підсумками голів в екстра-таймах, до того ж поступаючись представникам Словенії, у 2022-му році "Олімпії" (Любляна), а минулого літа - "Марібору". Зараз точно хочеться затриматися на міжнародній арені хоча б на трохи триваліший термін.

Прогноз на матч

Букмекерські контори вірять у те, що все на користь господарів. Гостям буде складно навіть просто до Фарер дістатися, та й ігрового тонусу в них немає. Ставимо на перемогу приймаючої сторони (коефіцієнт - 1,8).

ГГБет
Прогноз на матч: Перемога КІ Клаксвік
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози