Гетеборг - Мьєльбю анонс і прогноз на матч 21 травня 2024 року

Футбол 17 трав. 2024, 15:37
Гетеборг - Мьєльбю анонс і прогноз на матч 21 травня 2024 року
Турнір Аллсвенскан Швеція
Місце проведення Gamla Ullevi (Gothenburg)
Дата і час матчу 21 трав. 2024, 13:00
VBet
Прогноз на матч: Мьєльбю не програє

21 травня на «Гамла Улльові» пройде матч 10-го туру Аллсвенскан Швеції, в якому «Гетеборг» зіграє проти «Мьєльбю». Старт поєдинку заплановано на 20:00 за київським часом.

«Гетеборг»: останні новини

Клуб двічі брав Кубок УЄФА - не так вже й багато хто таким же може похвалитися, особливо в Скандинавії. Вистачало і трофеїв на внутрішній арені. Але крайній, вісімнадцятий титул у чемпіонаті, був узятий ще в 2007-му році, а через 13 років піднімали останній, поки що, кубок. Але, наприклад, у минулому турі Маркус Берг і компанія закінчили розіграш Аллсвенскан на тринадцятій позиції. А зараз і зовсім був відверто провалений старт нового чемпіонату. Так, у квітні був непоганий відрізок, з парою перемог і сімома очками за 4 тури. Але і до цього починали з поразок, і потім, уже в травні, команда поступилася і ДАІСу на виїзді, і «Мальме», з розгромним рахунком 0-3 на своєму полі. На такому тлі 2-2 із «Сіріусом» виглядає прогресом.

«М'єльбю»: останні новини

Команда існує вже 85 років, але дещо почала показувати в основному останнім часом. Після чергового повернення в Аллсвенскан, у 2020-му році вона забралася на п'яте місце - воно стало найкращим у всій історії. А рік тому, у травні 2023-го, клуб уперше дістався до фіналу кубка, щоправда, щоб там розгромно поступитися доволі скромному суперникові, «Хакену». При цьому в чемпіонаті замкнули топ-10. Зараз у першості виходить побільше, і є шанс оновити свої власні скромні досягнення. Набравши 7 очок у перших трьох турах, потім клуб здав і поступився послідовно ДАІСу та «Вестеросу». Але наприкінці квітня знову почало виходити: обіграли «Кальмар» і «Хальмстад» за нічиєї з «Броммапойкарною». А «Гаммарбю» в минулому турі на своєму полі взагалі розгромили з рахунком 3-0. Це дозволило команді забратися на третє місце.

Прогноз на матч

Букмекерські контори вважають, що господарі поля повинні розглядатися як фаворит пари. Але, здається, при цьому недооцінюють гостей, які набрали чудову форму. Ставимо на те, що «Мьєльбю» не програють (коефіцієнт - 1,615).

VBet
Прогноз на матч: Мьєльбю не програє
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози