Емірейтс Клаб - Бані Яс прогноз на матч 28 березня 2024 року

Футбол 25 берез. 2024, 17:56
Емірейтс Клаб - Бані Яс прогноз на матч 28 березня 2024 року
Турнір Перший дивізіон ОАЕ
Місце проведення
Дата і час матчу 28 берез. 2024, 14:00
VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 3,5

28 березня на "Емірейтс Клаб Стедіум" відбудеться матч 17-го туру чемпіонату ОАЕ, в якому "Емірейтс Клаб" зіграє проти "Бані Яс". Поєдинок розпочнеться о 20:00 за київським часом.

"Емірейтс Клаб"

Клуб у 1969-му році був заснований, на підставі об'єднання трьох місцевих колективів. Але за весь час можна виділити тільки 2010-й рік, коли вийшло виграти кубок і Суперкубок країни. Чималу частину часу "соколи" провели в другому дивізіоні ОАЕ. І зокрема звідти вийшло повернутися, після мінімального, річного перебування, у 2023-му році, нехай і з другого місця. Із січня на тренерський пост заманили Вальтера Дзенгу. А також заманили зіркових іспанців, Іньєсту і Пако Алькасеру. Але це мало що дає, і навіть із такими новобранцями клуб іде на передостанній позиції в турнірній таблиці, набравши лише 8 очок, ледь не вдвічі менше за найближчого сусіда "зверху". Утім, хоча б перервали смугу поразок - 2-1 вдома обіграли "Хор Факкан".

"Бані Яс"

Команда існує понад 40 років. Але серйозних досягнень мінімум - Кубок Президента-92 та Кубок Перської Затоки-2013. Уже після цього був виліт до другого дивізіону, щоправда, там провели лише 1 сезон, 2017/2018. Так, невдовзі, у 2021-му році, піднялися на друге місце, але потім був відкат, спершу на дев'яте, а потім - на одинадцяте місце. Нині підопічні Дарко Міланіча начебто непогано починали, але в останніх турах, за 2-1 у більшості вдома з "Аль-Іттіхад", здебільшого "небесно-блакитні" програвали практично всім поспіль, скочуючись дедалі нижче в турнірній таблиці. Ну і з Президентського кубка колектив вилетів у середині минулого місяця, поступившись у додатковий час "Аль-Шабабу".

Статистика особистих зустрічей

Наприкінці 2021-го року сторони обмінялися виїзними перемогами. А потім, ось уже двічі, команди закінчували нічиїми.

Прогноз

Букмекери ставлять на гостей, але у них теж досить багато проблем. Тож зупинимося на нейтральному варіанті з "тотал менше 3,5 забитих м'ячів" у цьому поєдинку (коефіцієнт - 1,60).

VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 3,5
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози