Джибуті - Ліберія прогноз на матч 21 березня 2024 року

Футбол 17 берез. 2024, 17:47
Джибуті - Ліберія прогноз на матч 21 березня 2024 року
Турнір Кубок африканських націй
Місце проведення
Дата і час матчу 20 берез. 2024, 18:00
VBet
Прогноз на матч: Перемога Ліберія

21 березня відбудеться перший матч попереднього раунду кваліфікації Кубка Африканських Націй, в якому збірна Джибуті зіграє проти збірної Ліберії. Поєдинок розпочнеться о 00:00 за київським часом.

Джибуті

Збірна з'явилася тільки в середині 70-х, коли країна отримала незалежність від Франції. А офіційний статус "рибалки Червоного Моря" отримали тільки в 90-ті роки, до цього не стаючи членом ані ФІФА, ані КАФ. Та й потім нерідко команда була або відрахована, або просто не починала гру. А якщо стартувала, то без якихось успіхів. Так, минулої осені розпочався новий цикл кваліфікації на мундіаль, і там були 0-6 у Єгипті та навіть 0-1 вдома з Гвінеєю-Бісау. І тільки в січні, в товариському поєдинку, вийшло взяти нічию з Екваторіальною Гвінеєю, але це в товариському поєдинку. Що не дивно, адже всі гравці виступають у клубах місцевого чемпіонату, навіть капітан і рекордсмен, Дауд Ваїс. Ну хоча б зараз вийде вдома щось показати проти аж ніяк не топового противника?

  • Читайте також:

Ліберія

Команда асоціюється, безумовно, з Джоджем Веа. Саме за його правління двічі хоча б виходило пробиватися на груповий етап КАН, у 1996-му і 2002-му, причому в першому випадку навіть разок виграли. Але ні до, ні після нічого не вдавалося, і торік стартували в новому циклі кваліфікації чемпіонату світу з пари поразок, з Малаві та Екваторіальною Гвінеєю (двічі по 0-1 вдома). При цьому все-таки вистачає у "зірок" непоганих футболістів, що грають у Європі, хай не в топових дивізіонах. Але, наприклад, капітан, Дорлі, і захисник Две, виступають у чеських грандах, "Славії" і "Спарті" відповідно, а Сангаре - у шотландському "Лівінгстоні".

Статистика особистих зустрічей

У 2016-му році сторони вже грали в кваліфікації. Тоді обидва рази перемога діставалася ліберійцям: на виїзді мінімально, 1-0, а вдома і зовсім розгромили суперника 5-0.

Прогноз

Букмекери не думають, що щось змінилося порівняно з минулою зустріччю, хоча минуло кілька років. Знову чекаємо на перемогу національної команди Ліберії (коефіцієнт - 1,86).

VBet
Прогноз на матч: Перемога Ліберія
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози