Чорногорія - Грузія анонс і прогноз на матч 9 червня 2024 року

Футбол 06 черв. 2024, 15:28
Чорногорія - Грузія анонс і прогноз на матч 9 червня 2024 року
Турнір Міжнародні товариські матчі
Місце проведення
Дата і час матчу 09 черв. 2024, 14:45
VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 2,5

9 червня на «Під Горицею» відбудеться товариський матч, у якому збірна Чорногорії зіграє проти збірної Грузії. Старт поєдинку заплановано на 21:45 за київським часом.

Чорногорія: останні новини

Збірна входить у неприємне для будь-якого колективу число невдах. Вона ніколи не пробивалася ні на який турнір. З представників колишньої Югославії тільки у Косова такі ж «успіхи», але та команда зовсім ще «молода», принаймні, з офіційним статусом. Минулорічний відбір приніс «хоробрим соколам» черговий уже посередній результат у вигляді третього місця, з відставанням у 3 очки від сусідньої Сербії. Щось змінити на краще намагається Просінечкі, що обійняв тренерську посаду з початку цього календарного року. Перші поєдинки для Роберта виходили успішними: у березні його нові підопічні обіграли «сухо» в контрольних поєдинках Білорусь і Північну Македонію. Явно складнішим тестом спочатку виглядав червневий вояж до Бельгії. Він і закінчився без варіантів, 0-2.

Грузія: останні новини

Команда має незвичний, але, безумовно, приємний статус: вона відраховує дні до дебюту на Євро. Варто зазначити, що, як і раніше, у «хрестоносців» не вийшло домогтися потрібного результату в «класичному» відборі. Ба більше, там Хвіча і компанія набрали 8 очок у 8 матчах (здебільшого за рахунок двічі обіграного Кіпру), відставши не тільки від Іспанії та Шотландії, а й від Норвегії. Але, на відміну від битви за Євро-2016, підопічні Віллі Саньола розпорядилися вдало другим шансом, у вигляді «шляху Ліги Націй». Обігравши 2-0 Люксембург і вигравши серію пенальті у греків після нульової нічиєї в основний і додатковий час, футболісти подарували країні дебютний вихід на «великий» турнір. Підготовка до нього і починається з візиту до Подгориці зараз. Цікаво, що не бере участі в цьому Канкава - ветеран вирішив поставити крапку на 101-му матчі за національну команду.

Прогноз на матч

Букмекерські контори віддають невелику перевагу чорногорцям, які грають удома. Але навряд чи вони будуь особливо напружуватися, а гості просто не звикли грати «першим номером» і відчувати себе фаворитом. Тож чекаємо «тотал менше 2,5 голів» (коефіцієнт - 1,71).

VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 2,5
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози