Чад - Маврикій прогноз на матч 22 березня 2024 року

Футбол 19 берез. 2024, 18:18
Чад - Маврикій прогноз на матч 22 березня 2024 року
Турнір Кубок африканських націй
Місце проведення
Дата і час матчу 22 берез. 2024, 14:00
VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 2,5

22 березня відбудеться перший матч попереднього раунду кваліфікації Кубка Африканських Націй, у якому збірна Чаду зіграє проти збірної Маврикія. Поєдинок розпочнеться о 21:00 за київським часом.

Чад

Збірна досить довго після того, як країна отримала незалежність від Франції, не брала участі у відборах. Утім, коли все-таки зважилися, то виявилося, що конкурентного колективу тут зібрати не вдається, хоча окремі виконавці з'являються - як, наприклад, Нінга, який грає і зараз. А під час відбору на КАН-2017 команду виключили, і, повернулася вона тільки в попередній кваліфікації. У новому циклі вийшло почати із забитого м'яча у ворота сильної Малі - втім, у відповідь отримали одразу 3. За кілька днів національна команда приймала на власному полі Мадагаскар. І від супротивника, який зараз прогресує, отримали 3 голи у свої ворота без відповіді. Загалом, там уже все практично зрозуміло - може, в КАН вийде хоча б трохи краще?

Маврикій

Команда, на відміну від усіх інших аутсайдерів, навіть має досвід виступів в основному раунді Кубка Африканських Націй. Щоправда, по-перше, це було дуже давно, 1974-го року, рівно пів століття тому, по-друге, тоді дебютант програв усім трьом супротивникам. Але все, що вдалося крім цього у "Les Dodos", це вигравали на рівні першостей для представників країн Індійського океану - а там суперники були зрозуміло якого рівня. Крім того, щось виходить і в рамках відбору на мундіаль. Так, потужний фаворит групи, Камерун, на своєму полі розгромив аутсайдера з рахунком 3-0. Але потім вдалося домогтися престижної, як для такого суперника, нічиєї, нехай і нульової, але проти Анголи, яка непогано котирується.

Статистика особистих зустрічей

У цьому поєдинку ці національні команди проведуть тільки перший очний матч одна проти одної.

Прогноз

Букмекери не вірять, що цей, перший поєдинок спареної кваліфікації буде видовищним. Погодимося і поставимо на "тотал менше забитих 2,5 голів" (коефіцієнт - 1,7).

VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 2,5
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози