Брейдаблік - Акюрейрі анонс і прогноз на матч 19 червня 2024 року

Футбол 16 черв. 2024, 13:55
Брейдаблік - Акюрейрі анонс і прогноз на матч 19 червня 2024 року
Турнір Найкраща ліга Ісландія
Місце проведення Kopavogsvoellur (Kopavogur)
Дата і час матчу 19 черв. 2024, 15:15
VBet
Прогноз на матч: П1(-1)

19 червня на "Копавогсвьоллур" відбудеться матч 10-го туру Вибраної Ліги Ісландії, в якому "Брейдаблік" зіграє проти "Акюрейрі". Старт поєдинку намічений на 22:15 за київським часом.

"Брейдаблік": останні новини

Клуб у 2022-му році повернув собі нарешті чемпіонське звання. Але наступного сезону вже обмежився тільки виграним Суперкубком, у національній першості відкотившись на четверте місце. Але потрібно пам'ятати, що "Blikar" був довго зайнятий на міжнародній арені: починав із попередньої кваліфікації Ліги чемпіонів, а закінчив груповим етапом Ліги конференцій. Зараз поки що єврокубки не відволікають, і у команди вийшов гідний старт. Так, з лідером, "Вікінгур Рейк'явік" взяли одне очко у двох матчах, але в інших поєдинках були перемоги, і тільки з "Валюром" допустили осічку. У підсумку до паузи, пов'язаної з іграми збірних, підійшли на другому місці, у трьох очках від лідера, але й випереджаючи на одне "Валюр".

"Акюрейрі": останні новини

Команда останнім часом досягала непоганих, як для себе, результатів. Позаторік вона була віце-чемпіоном країни, минулого року нарешті повернулася на євроарену (у Лізі конференцій пройшла двох супротивників за кваліфікацією, але потрапила під ковзанку "Брюгге", якому в обох поєдинках поступилися 1-5), заразом пробившись у фінал кубка. Зараз раптом усе скотилося до боротьби за виживання, і поки що успішною її не назвеш. Почавши з домашньої нічиєї, потім додали лише одне очко за п'ять турів. І лише наприкінці травня додали перемогу - над "Філкіром", на своєму полі, з рахунком 4-2. Але після неї не просто не розвинули успіхи, а знову почали програвати - 0-5 на полі "Стьярнана", 2-3 вдома з "Акранесом". Не дивно, що виходить йти на передостанньому місці. Ба більше, "Філкір" відстає всього на одне очко, 4 проти 5.

Прогноз на матч

Букмекерські контори розуміють, що приймаюча сторона набагато сильніша. Але все ж після паузи краще особливо не ризикувати і обмежитися форою "-1 гол" до перемоги "Брейдабліка" (коефіцієнт - 1,63).

VBet
Прогноз на матч: П1(-1)
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози