Арема - Персебая прогноз на матч 27 березня 2024 року

Футбол 24 берез. 2024, 18:17
Арема - Персебая прогноз на матч 27 березня 2024 року
Турнір Ліга 1 Індонезія
Місце проведення Kapten I Wayan Dipta Stadium (Bali)
Дата і час матчу 27 берез. 2024, 09:30
VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 2,5

27 березня на "Канджурухан Стедіум" відбудеться матч 30-го туру Ліги 1 Індонезії, в якому "Арема" зіграє проти "Персебаї". Поєдинок розпочнеться о 15:30 за київським часом.

"Арема"

Клуб був заснований 1987-го року, як для цієї країни його можна вважати справжнім старожилом. Свого часу "скажені леви" брали чемпіонство і піднімали кубкові трофеї. Виходило взяти участь у місцевій, азіатській Лізі чемпіонів (2 участь у груповому етапі) і в Кубку АФК (доходили до чвертьфіналу). Щоправда, востаннє на міжнародній арені ці індонезійці були 2014-го року. Останні сезони показували регрес: якщо у 2021/2022 вийшло забратися на четверте місце, то в минулому розіграші був відкат на чотирнадцяте. А зараз і зовсім стоїть на повний зріст загроза вильоту. На стику зими і весни було взято 3 перемоги поспіль, але потім імпульс було втрачено. Спочатку вдома звели внічию вдома з "Бхаяанкара", а прямому конкуренту, "Персіте", поступилися 3-4, і тепер у підсумку йдуть у зоні вильоту, нехай і за додатковим показником.

"Персебая"

Команда має прізвисько "зелених крокодилів", але міг би називатися динозавром місцевого футболу. Адже вона у 2027-му році відзначатиме столітній ювілей. Зрозуміло, що й без титулів не обійшлося, щоправда, крайнє чемпіонство датується ще 2004-м роком. З іншого боку, не варто забувати, що в минулому десятилітті старожил існував формально, де-факто пропустивши кілька років, а потім був змушений підніматися з Ліги 2. У підсумку зараз це міцний колектив, але він посідав 5-6 місця в підсумковій таблиці. А зараз позиції помітно втрачені. Поразок небагато, 1-2 з "Борнео" на виїзді в меншості стало першою з початку зими, за 11 турів. Ось тільки і виграли на цьому відрізку всього лише двічі, і не дивно, що команда бовтається в нижній частині таблиці.

Статистика особистих зустрічей

Востаннє "леви" вигравали у 2019-му році. Після цього була 1 нічия і 5 перемог суперника, зокрема ось уже чотири рази поспіль.

Прогноз

Букмекери не ставлять хрест на шансах господарів. Але гості теж не вирішили свої проблеми. Ставимо тут на "тотал більше 2,5 голів" (коефіцієнт - 1,9).

VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих більше 2,5
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози