Агробізнес - Вікторія прогноз на матч 24 березня 2024 року

Футбол 20 берез. 2024, 17:32
Агробізнес - Вікторія прогноз на матч 24 березня 2024 року
Турнір Перша ліга Україна
Місце проведення
Дата і час матчу 24 берез. 2024, 07:15
VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 2,0

24 березня на "Юність" пройде 1-го туру в групі підвищення в класі Першої Ліги України, в якому "Агробізнес" зіграє проти "Вікторії". Поєдинок розпочнеться о 15:00 за київським часом.

"Агробізнес"

Клуб з'явився у Волочиську наприкінці 2015-го року. Але швидко додавав: у 2017-му вже вийшло навіть стати чемпіоном України, звичайно ж, серед аматорів. За рік "жовто-сині" виграли Другу Лігу, потім добиралися двічі до топ-5 Першої Ліги і навіть півфіналу національного кубка. Минулого сезону, щоправда, Олегу Собуцькому, власнику однойменного холдингу, було не до футболу, і участь призупиняли. Але з літа знову грають на тому ж рівні, вже під керівництвом Чижевського. Виходило восени більш ніж непогано: 8 із 18 матчів виграно, і 29 очок зібрано, що дозволяє команді замикати топ-3 у своїй групі. Тож на зимові канікули йшли претендентом на боротьбу за підвищення в класі, залишилося тільки додати ще навесні.

"Вікторія"

Команда стала ще однією спробою заснувати в Сумах професійний футбольний колектив. Щоправда, створений 2015-го року проєкт аж до 2021-го грав в аматорських турнірах. Та й представляв не обласний центр, а Миколаївку, і розташовану там однойменну агрофірму. Отримавши досвід у Другій Лізі й об'єднавшись з іншим представником регіону, "Альянсом" із Липової Долини, клуб зараз виступає в Першій Лізі. І там він досить успішний. До завершення осіннього раунду, за підсумками 18 матчів там, команда набрала рівно 30 очок, з відривом забезпечивши собі право зараз, на новому етапі, грати з кращими й навіть хоча б теоретично претендувати на підвищення до Прем'єр-Ліги.

Статистика особистих зустрічей

Обидві команди дуже молоді й тільки нещодавно стали професіоналами. Тож не дивно, що на вихідних вони проведуть тільки перший очний поєдинок між собою.

Прогноз

Букмекери вважають пару досить рівною за силами. За таких умов, особливо після довгої паузи, чекаємо "разом менше 2,0 голів" (коефіцієнт - 1,72).

VBet
Прогноз на матч: Загальне забитих менше 2,0
Експерт з прогнозів
Stavochka Експерт з прогнозів
Найближчі прогнози